Studio THQ nabízí hry skoro zadarmo. Výtěžek jde zčásti na charitu

Studio THQ na tom v poslední době není moc dobře, to jim ale nezabránilo podarovat své fanoušky. Na svém webu spustili u vybraných titulů charitativní akci ve stylu „zaplať, kolik chceš.“

OBR.: Darksiders 2
THQ hráčům hru Darksiders prakticky darují. Zdroj: Oficiální stránky hry

Nabídka titulů, které si můžete koupit, nezahrnuje žádné hry rozporuplných kvalit. Jsou to hry, které se velmi dobře prodávaly, a rozhodně nejsou staré. Součástí akce je: Metro 2033, Darksiders, Red Faction: Armageddon, Company of Heroes s přídavkami Opposing Force a Tales of Valor. Za příspěvek v minimální výši $1 dostanete celý balík. Pokud nabídnete vyšší než průměrný příspěvek (aktuálně cca $6), jako bonus si pro vás autoři připravili hru Saint Row: The Third.

A jako pomyslnou třešničku THQ ještě k titulům nabízí soundtrack (v kvalite MP3 a FLAC).

Čtěte také: NASA objevila osiřelou planetu. Nemá hvězdu, kolem které by obíhala

Všechny vyjmenované tituly jsou prodávány přes službu Steam, tudíž hned po zaplacení dostanete kód, můžete bundle přidat do své knihovny a stahovat. Strop darované částky samozřejmě stanovený není. Můžete si nechat vygenerovat i darovací kód a poslat balíček někomu z přátel, které na Steamu máte.

Tahle akce je od studia THQ velice sympatická. Při placení můžete vybrat, kolik peněz půjde studiu, kolik na službu Humble Tip a kolik na charitu. Našim peněženkám by jistě prospělo, kdyby si z vývojářů THQ vzala příklad další studia a my se dočkaly dalších podobných akcí.

Pokud vás nabídka zaujala, vydejte se na oficiální stránky a podívejte se, jestli vás zláká k vytáhnutí pomyslné peněženky. Za prvních několik hodiny už výše příspěvků překročila dva miliony dolarů.

Studio THQ nabízí hry skoro zadarmo. Výtěžek jde zčásti na charitu
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.