Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Studio THQ nabízí hry skoro zadarmo. Výtěžek jde zčásti na charitu

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

2. 12. 2012

Studio THQ na tom v poslední době není moc dobře, to jim ale nezabránilo podarovat své fanoušky. Na svém webu spustili u vybraných titulů charitativní akci ve stylu „zaplať, kolik chceš.“

OBR.: Darksiders 2

THQ hráčům hru Darksiders prakticky darují. Zdroj: Oficiální stránky hry

Nabídka titulů, které si můžete koupit, nezahrnuje žádné hry rozporuplných kvalit. Jsou to hry, které se velmi dobře prodávaly, a rozhodně nejsou staré. Součástí akce je: Metro 2033, Darksiders, Red Faction: Armageddon, Company of Heroes s přídavkami Opposing Force a Tales of Valor. Za příspěvek v minimální výši $1 dostanete celý balík. Pokud nabídnete vyšší než průměrný příspěvek (aktuálně cca $6), jako bonus si pro vás autoři připravili hru Saint Row: The Third.

A jako pomyslnou třešničku THQ ještě k titulům nabízí soundtrack (v kvalite MP3 a FLAC).

Čtěte také: NASA objevila osiřelou planetu. Nemá hvězdu, kolem které by obíhala

Všechny vyjmenované tituly jsou prodávány přes službu Steam, tudíž hned po zaplacení dostanete kód, můžete bundle přidat do své knihovny a stahovat. Strop darované částky samozřejmě stanovený není. Můžete si nechat vygenerovat i darovací kód a poslat balíček někomu z přátel, které na Steamu máte.

Tahle akce je od studia THQ velice sympatická. Při placení můžete vybrat, kolik peněz půjde studiu, kolik na službu Humble Tip a kolik na charitu. Našim peněženkám by jistě prospělo, kdyby si z vývojářů THQ vzala příklad další studia a my se dočkaly dalších podobných akcí.

Pokud vás nabídka zaujala, vydejte se na oficiální stránky a podívejte se, jestli vás zláká k vytáhnutí pomyslné peněženky. Za prvních několik hodiny už výše příspěvků překročila dva miliony dolarů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Studio THQ nabízí hry skoro zadarmo. Výtěžek jde zčásti na charitu

Hide picture