Menu
FANZINE.cz
Fantasy knihy, fantasy literatura

Svět ledu a ohně vyjde. Čtenáři se konečně dozvědí přesné datum

Adriana Pavliková

Adriana Pavliková

22. 9. 2014

Fanoušci úspěšné knižní ságy Píseň ledu a ohně už nějakou dobu netrpělivě čekají na vydání šestého dílu série. Ten by měl vyjít pod názvem Vichry zimy, ale datum vydání je zatím v nedohlednu. George R. R. Martin jim místo toho nabídl jinou knihu.

Zdroj: obalka knihy.

Nová kniha G. R. R. Martina. Zdroj: obálka knihy.

Dílo, na kterém George R. R. Martin spolupracoval se dvěma dalšími autory, Elion Garcia Ml. a Lindou Antonsson. Během několika měsíců Martin postupně zveřejňoval střípky informací ohledně svého veledíla. Po ukázkách obálky následovaly obrázky i ze samotného obsahu knihy. Martin zkrátka udělal vše pro to, aby donutil své obdivovatele téměř šílet natěšením.

Svět ledu a ohně: Neřečené dějiny Západozemí a Hry o trůny vyjde v USA již 26. října 2014. Komplexní prostředí a příběhy Martinových knih jsou fascinující a obdivuhodné. Kniha by měla odpovědět na mnoho otázek, které si každý čtenář musel během četby položit. Dílo tak odhalí mnoho záhad za složitými událostmi série a představí čtenáři historii Sedmi království.

I přestože se nejedná o Vichry zimy a tudíž o pokračování příběhů, čtenáři budou tak jako tak potěšeni, když se jim Svět ledu a ohně dostane do rukou. Všichni fanoušci ságy si již pravděpodobně pro knihu vyhradili místo na poličkách. Nezbývá než čekat a těšit se, až konečně vyjde i v českém znění.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svět ledu a ohně vyjde. Čtenáři se konečně dozvědí přesné datum

Hide picture