Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

System Shock 2 míří na GOG. Zkuste předchůdce her Bioshock a Deus Ex

Jan Hnilica

Jan Hnilica

14. 2. 2013

Již od jeho založení se na serveru Good Old Games stále dokola objevuje otázka, kdy už konečně bude v nabídce System Shock 2. Prosby byly vyslyšeny a veškeré spekulace vzaly za své před pár dny.

OBR.: System Shock 2

Dlouhá léta vyjednávání o autorská práva jsou u konce.
Zdroj: Oficiální stránka hry

Nepřítelem číslo jedna k zpřístupnění této legendy byla jak jinak než autorská práva. Stephen Kick, vyjednávající od října loňského roku, ale práva zajistil. Obratem kontaktoval GOG, tudíž se můžeme těšit na digitální distribuci jedné z legend herního nebe.

Čtěte také: Vyšlo SW The Old Republic: Return of the Gree. Je zdarma pro všechny

Hra bude samozřejmě běhat na moderních strojích. K nadšení, které panuje na fanouškovských frontách, přispěje i virtuální sběratelská edice obsahující vedle samotné hry i soundtrack, mapu lodi Von Braun a rozhovor s tvůrcem hry Kenem Levinem. Pokud nějaká hra naplňuje sousloví stará dobrá, tak je to System Shock 2. Spousta hráčů jistě zná Deus Ex, Bioshock nebo nejnovější Dishonored. SS2 na ně mělo nemalý vliv.

Odpočítávání na GOG.com pokračuje a zastaví se dnes úderem jedenácté hodiny dopolední. Poté si budete moci zakoupit hru za 9,99 dolarů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

System Shock 2 míří na GOG. Zkuste předchůdce her Bioshock a Deus Ex

Hide picture