Menu
FANZINE.cz
Technologie

Tablet Sony Xperia S dostane nový Android. Má řešit problémy s pamětí

Jan Perlík

Jan Perlík

26. 3. 2013

Připravuje se softwarová záplata pro tablet Sony Xperia S, která opraví chybu s občasným vypínáním a nestabilitou Wi-Fi. Řešením bude aktualizace na Android 4.1.2 Jelly Bean. 

FOTO: tablet Sony Xperia S priorita

Voděodolný tablet Xperia S se potýká s řadou chyb. Léčebná kúra se jmenuje Android 4.1.2 Jelly Bean. Zdroj: Oficiální stránky výrobce

Tablet Sony Xperia S je v prodeji od loňského září, a ačkoli je potažen voděodolným materiálem, přibývalo poškození právě kvůli vodě. V té době bylo prodáno celkově 100 tisíc kusů, takže japonský výrobce musel zastavit prodej a svou chybu napravit. Dalším problémem byla nestabilita Wi-Fi spojení.

Do obchodů se tablet vrátil v listopadu téhož roku, ale stále si majitelé stěžují na náhodné vypínání a nestabilní Wi-Fi připojení. Nyní na tablet čeká aktualizace v podobě systému Android 4.1.2 Jelly Bean. Ta se očekává v průběhu dubna, nejpozději na začátku května, ale již teď se na něj uživatelé mohou těšit. Podle společnosti Sony má JB lepší správou paměti vyřešit problém s náhodným vypínáním.

Oficiální vyjádření od Sony o aktualizaci Jelly Bean:

„Budeme uvolňovat aktualizaci Jean Bean na tablet Xperia S koncem dubna, nebo začátkem května. Ta vyřeší správou paměti problém, kdy se občas tablet samovolně vypíná. V současné době nemáme v plánu uvolňovat podobnou aktualizaci pro Sony tablet S.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tablet Sony Xperia S dostane nový Android. Má řešit problémy s pamětí

Hide picture