×
FANZINE.cz

Tablet z Česka chce nahradit papír! Povede si na trhu?

OBR: Tablet NoteslateA je to tady! Papír má náhradu, která se jen tak neztratí a možná v mnohých případech papír předčí. Tabulka s tužkou, na níž se bude moci krásně zapisovat a kreslit, je jednoduchá, skladná a nemuchlá se.

OBR: Tablet Noteslate
Jednoduchý, originální, český! Zdroj: noteslate.com

NoteSlate, jak se novinka jmenuje, je zatím stále v otázkách. Ukazují se první návrhy a tvůrci oznamují, že už přišli na způsob, jak něco takového vytvořit. Původně tvůrci zamýšleli, že tento jednoduchý přístroj bude v ceně 99 dolarů, jenže kvůli technologie bude tablet dražší. Za tabletem stojí česká firma a s nápadem přišel český designér Martin Hašek. Důvod? Někdy potřebujeme zapsat něco jen rychle nebo si udělat poznámky či si jen tak kreslit.

Chcete vědět, kdy vyjde hra Prototype 2? My to víme!

V dnešní době je svět plný nových technologií a trvá dlouho, než se na něco dalšího přijde, než se vše naplánuje, vyrobí a pošle na trh. Jednoduchý český tablet by se na trhu mohl uchytit, bude levný, dostupný pro nás všechny, také lehce skladovatelný a hlavně bude náhradou papíru. Už se nám nebudou ohýbat rohy, trhat na kusy, muchlat a nebudeme si muset kupovat nový.

OBR: Tablet Noteslate
Kreslete, pište, nebo hrajte piškvorky, Zdroj: noteslate.com

Už několik podobných výrobků je na cestě, ale NoteSlate chce, aby vše bylo stejně rychlé, jako bychom skutečně kreslili nebo psali na papír. To ukazuje, že se snažíme udělat všechno po technologické stránce. Možná se za několik let dočkáme toho, že papír už nebudeme potřebovat, že budeme všichni nosit do škol nebo do práce jeho technologickou náhražku a budeme si jen tak kreslit na tablet.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..