Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Team Unicorn ukazuje Warnerům, jak by měl vypadat film Wonder Woman

Jan Šuška

Jan Šuška

5. 10. 2013

Team UnicornPo projektech jako A Very Zombie Holiday a Alien Beach Crashers tým Unicorn natočil krátké video o Wonder Woman, ve kterém razí svou cestu.

Režiséři Sam Balcomb a Rileah Vanderbilt nabízí ve svém dvouminutovém příspěvku svou představu o tom, jak by měl vypadat film Wonder Woman.

Koncept má ukázat Dianu jako křehkou a zároveň silnou ženu s elegancí a lehkostí. Snaží se též propojit vzpomínky hrdinky, které by se prolínaly i s dějem, který právě probíhá.

Unicorn je multi-mediální produkční tým z Los Angeles, který vznikl v roce 2010. Jejími členkami jsou americké herečky a zpěvačky Michele Boyd (Guild), Clare Grant (Robot Chicken), Milynn Sarley a Rileah Vanderbilt (Hatchet).

Svět geeků potřeboval své hrdinky

Skupina dívek debutovala s parodií písně od Katy Perry G33k & G4M3R Girls, v níž byla celá řada kulturních odkazů, které vzdávají hold ženám milujícím hraní her, komiksy a sci-fi.

Na jejich portfoliu mají celou řadu dalších projektů a také mají svůj youtube kanál, na kterém naleznete další videa. Díky tomu, že členky Unicorn patří mezi populární elitu jako je Seth Green (jeho žena je Clare Grant), Stan Lee (zakladatel Marvel Comics), Weird Al Yankovic (komik) a řady dalších, mají ve svých videích hvězdné obsazení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Team Unicorn ukazuje Warnerům, jak by měl vypadat film Wonder Woman

Hide picture