×
FANZINE.cz

Teenage Mutant Ninja Turtles: Účast herečky Megan Fox potvrzena

I přesto, že to bylo mezi Megan Fox a producentem filmu Michaelem Bayem na ostří nože, sám producent na svém blogu potvrdil její účast na natáčení připravovaného rebootu Želv Ninja.

“Megan Fox je zpět v naší rodině,” napsal na svůj blog Michael Bay, čímž ukončil několikaletý spor, který mezi nimi vznikl při natáčení druhého dílu Transformers: Pomsta poražených. Tehdy o něm herečka v jednom rozhovoru prohlásila, že se režisér na place chová jako Hitler a že je noční můra s ním natáčet. Bay proto ukončil jejich spolupráci a do třetích Transformerů obsadil Rosie Huntington-Whiteley.

Teď se ale zdá, že válečná sekyra byla zakopána a spolupráce je obnovena. Krásná Megan Fox zřejmě ztvární jedinou ženskou postavu seriálu – neohroženou reportérku April O’Neil. Čímž si Bay zajistil diváky i mezi teenagery, kteří Želvím Ninjám nefandí nebo je vůbec neznají. Přitom ještě před pár měsíci Fox plánovala být matkou na plný úvazek a úplně přestat s hereckou kariérou. Inu Hollywood je nevyzpytatelné prostředí.

O připravovaném projektu se mluví už asi rok a je známo, že do režisérského křesla usedne Jonathan Liebesman, režisér sci-fi filmu Světová invaze nebo  Hněvu Titánů a na scénáři pracují tvůrci Iron Mana a Mission Impossible 4. Produkce v této chvíli řeší, jak skloubit podobu živých herců a digitálních obojživelníků, aby nevypadali směšně.

Celý projekt byl odsunut až na rok 2014, to znamená na třicetileté výročí seriálu. Premiéra je v současné době naplánována na 16. května 2014. Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..