Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Teenage Mutant Ninja Turtles: Účast herečky Megan Fox potvrzena

Redakce

Redakce

26. 2. 2013

Transformers prioritaI přesto, že to bylo mezi Megan Fox a producentem filmu Michaelem Bayem na ostří nože, sám producent na svém blogu potvrdil její účast na natáčení připravovaného rebootu Želv Ninja.

Transformers priorita

„Megan Fox je zpět v naší rodině,“ napsal na svůj blog Michael Bay, čímž ukončil několikaletý spor, který mezi nimi vznikl při natáčení druhého dílu Transformers: Pomsta poražených. Tehdy o něm herečka v jednom rozhovoru prohlásila, že se režisér na place chová jako Hitler a že je noční můra s ním natáčet. Bay proto ukončil jejich spolupráci a do třetích Transformerů obsadil Rosie Huntington-Whiteley.

Teď se ale zdá, že válečná sekyra byla zakopána a spolupráce je obnovena. Krásná Megan Fox zřejmě ztvární jedinou ženskou postavu seriálu – neohroženou reportérku April O’Neil. Čímž si Bay zajistil diváky i mezi teenagery, kteří Želvím Ninjám nefandí nebo je vůbec neznají. Přitom ještě před pár měsíci Fox plánovala být matkou na plný úvazek a úplně přestat s hereckou kariérou. Inu Hollywood je nevyzpytatelné prostředí.

O připravovaném projektu se mluví už asi rok a je známo, že do režisérského křesla usedne Jonathan Liebesman, režisér sci-fi filmu Světová invaze nebo  Hněvu Titánů a na scénáři pracují tvůrci Iron Mana a Mission Impossible 4. Produkce v této chvíli řeší, jak skloubit podobu živých herců a digitálních obojživelníků, aby nevypadali směšně.

Celý projekt byl odsunut až na rok 2014, to znamená na třicetileté výročí seriálu. Premiéra je v současné době naplánována na 16. května 2014. 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Teenage Mutant Ninja Turtles: Účast herečky Megan Fox potvrzena

Hide picture