×
FANZINE.cz

Tento pátek autogramiáda Petry Neomillnerové a křest novinky Zjizvení

Tento pátekse v Praze koná autogramiáda Petry Neomillnerové i křest románu Zjizvení.

perex-zjizveniJedna z nejvýraznějších a nejoriginálnějších autorek české fantasy, Petra Neomillnerová, přivítá své fanoušky v pátek 4. dubna během pražské autogramiády. Její součástí je také křest autorčina nejnovějšího románu Zjizvení. 

Tento pátek se v Praze koná autogramiáda Petry Neomillnerové i křest románu Zjizvení.
Autogramiáda Petry Neomillnerové a křest jejího románu Zjizvení.

Autogramiáda se bude konat tento pátek 4. 4. 2014 od 18 hodin v prostorách knihkupectví Fantasya na adrese Šafaříkova 11/370, Praha – Vinohrady. Akce je spojena se křtem poslední vydané knihy Petry Neomillnerové s názvem Zjizvení.

Poslední díl série o čarodějce Moire vydalo nakladatelství Epocha a její kmotrou se stane Františka Čížková, novinářka a módní guru deníku Blesk.

neomillnerova

Petra Neomillnerová je jedna z nejúspěšnějších tuzemských autorek fantastiky. Na svém kontě má, kromě cyklu Písně čarodějky (s hlavní postavou v podobě rusovlasé Moire), i několik dalších románových sérií a samostatných knih či povídek.

Pravděpodobně nejznámější, jistě však nejrozsáhlejší, je zatím cyklus o upírce Tině Salo, další její výraznou hrdinkou je zaklínačka Lota či dívenka-duch Amélie.

neomilllnerova_zjizveni

Z místa konání akce se od 19 hodin mohou návštěvníci i účinkující přesunout do blízké Restaurace Zvonařka (www.restauracezvonarka.cz). Zde jsou zváni k posezení s autorkou.

Kromě uvedených příjemností čekají všechny návštěvníky také 3D makety románu Zjizvení a po celou dobu křtu, tedy mezi 18. a 19. hodinou, jistě přivítají 20 % slevy všech nabízených knih, produkce z nakladatelství FANTOM Print dokonce 30 % z ceny.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..