×
FANZINE.cz

Klávesnice Logitech G510. Vyzkoušeli jsme herní klávesnici

OBR.: Logitech G510!Test!Firma Logitech je známá svými gaming-friendly produkty. My jsme měli možnost vyzkoušet jednu z herních klávesnic z řady G, konkrétně model G510.

OBR.: Logitech G510 bez podsvícení
Nová herní klávesnice, zdroj: logitech.com

Když jsme klávesnici přebírali, chvíli jsem si myslel, že se někdo spletl a místo klávesnice mi dal menší televizi – krabice je opravdu masivní. Překvapení se ovšem nekonalo, z krabice se vylíhla herní klávesnice s LCD displejem a řadou programovatelných tlačítek.

Od hráčů pro hráče

Cílová skupina tohohle produktu je jasná – hráči. Klávesnice je dobře ergonomicky řešená, má dobrý design a rychle si na ni zvyknete. Do kanceláře se ale příliš nehodí – těžko si představuji, jak si HÚ, tedy hlavní účetní, programuje na jednotlivé klávesy přepínání z Excelu do Wordu a naopak.

Přečtěte si také o japonském kutilovi, který z plechovky a konzole Wii vyrobil funkčního robota!

Stejně tak displej by asi v kanceláři zůstal nevyužit – může zobrazovat prakticky cokoli, co si hráč zamane – od teploty přes počet životů v FPS hrách, až po detailní zobrazování různých atributů třeba v RPG hrách. Jak tlačítka tak funkce displeje si můžete upravovat v softwaru, který je samozřejmě součástí balení.

Logitech tradičně cílí na relativně úzkou, byť progresivní skupinu a dělá to dobře. Tahle herní klávesnice splní požadavky i těch nejnáročnějších hráčů. Pokud to s hraním myslíte vážně, určitě nebudete zklamáni. Pokud ne, tak alespoň budete mít spoustu hotkeys na přepínání Excelu a Wordu.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..