Menu
FANZINE.cz
Technologie

Myš Logitech G700. Hrajeme si bez drátů

Redakce

Redakce

1. 7. 2011

Další produkt, který jsme měli možnost vyzkoušet, byla myš Logitech G700. Tradičně se jedná o periferii určenou především pro náročnější hráče.

Herní myš G 700 Zdroj: Logitech.com

Co se týče myší, byl jsem dlouho uvězněn na začátku tisíciletí a odmítal jsem vidět cokoli jiného než MX510. Tahle myš vydržela několik statisíc kliknutí bez problémů a u mě ji nikdy žádná nepřekoná. Nechť odpočívá v pokoji. G700 je ale trošku jiná káva.

Jako kočka s myší

Tak především tahle káva nemá drát, což vždycky hráče trošku odradí, protože to zpravidla znamená zhoršení odezvy a reakčních vlastností myši. Ovšem při našem letmém testování uspěla na výbornou, a to jak v CoD: Modern Warfare 2, tak i při clickfestech, jako je třeba Torchlight nebo Diablo II. No a co, že to hraju? Je to nejlepší hra!

Přečtěte si o studii vědců z Missouri, podle kterých jsou hráči násilných her nadprůměrně agresivní!

Baterie jsem při běžném používání dobíjel zhruba po čtyřech dnech, což je daň za komfortní vlastnosti myši jak v herním prostředí, tak v obyčejném prostředí operačního systému. Myš si poradila i v pixelových válkách v grafickém editoru, žel tady jsem jí přiliš zabrat nedal, protože umím jen v MS Paint.

G700 dále nabízí celou řadu programovatelných tlačítek, jimž můžete přiřazovat funkce v příjemném prostředí softwaru dodávaného s výrobkem. Futuristický look není na úkor ergonomických vlastností, myš krásně padne do ruky. Tedy minimálně do té pravé.

Pokud tedy chcete kvalitní myš, která se nehoní za svým ocasem, můžete zvolit například G700. Ta se za ním určitě honit nebude. Žádný totiž nemá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Myš Logitech G700. Hrajeme si bez drátů

Hide picture