Menu
FANZINE.cz
Technologie

The Darkness 2. Datum vydání střílečky podle komiksové předlohy se zpozdí

Jakub Bilko

Jakub Bilko

28. 7. 2011

The Darkness 2Čekání na hru The Darkness 2 se prodlouží. Pokračování původního titulu z roku 2007 nevyjde během původního data vydání, jenž bylo stanoveno na 10. října v Evropě, ale až počátkem roku 2012.

The Darkness 2

Chudák asi ještě neví, že za chvíli skončí s vytrženou páteří, zdroj: oficiální web

Ačkoli byl první díl vnímán kritikou i hráči dobře, nebyl příliš oceněn a namísto toho byl jen zastíněn slávou ostatních osvědčenějších značek. Pakliže si vzpomínáte, tak na první hře pracovali lidé ze Starbreeze. Pokračování bylo ovšem svěřeno do rukou chlapíků z Digital Extremes, takže hlavní protagonista Jackie Estacado má novou šanci, jak se ukázat.

Stylové technické zpracování budeme moci obdivovat tentokrát i na PC, konzole se ovšem stále snaží držet krok

Hra se bude odehrávat dva roky po událostech prvního dílu. Nechtěný dar Jackieho Estacada, dnes již váženého člena mafiánské rodiny v New Yorku, zaujme jistého Viktora, tajemného muže, který je schopen dát v sázku cokoli, jen aby se temnoty zmocnil. Vývojáři slibují stylové grafické zpracování, interaktivní prostředí, atmosférický děj a hlavně také fatalitní masakrování nepřátel. The Darkness 2 vyjde v Evropě 10. února 2012 na PS 3, Xbox 360, nově také na PC a možná se hráči dočkají verze pro novou konzoli Wii U.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Darkness 2. Datum vydání střílečky podle komiksové předlohy se zpozdí

Hide picture