The Elder Scrolls Online: CGI trailer k nově spuštěné betě je úžasný

Bethesda se nás snaží nalákat na svůj pokus převést svět Elder Scrolls do online podoby. Daří se jí to zatím beze zbytku, nejnovější trailer je parádní.


To, co se zprvu jevilo jako další generická MMORPG hra těžící ze známé licence, vypadá s každou novou informací čím dál tím zajímavěji.

Trailer samotný se nesnaží o žádnou myšlenkovou hloubku nebo budování příběhu, spíše naopak. Je postavený podle klasického mustru, který jsme u MMORPG viděli už tolikrát. Představitelé různých hratelných ras a povolání se mezi sebou vraždí za zvuků osudové hudby a po stopadesáté by to už nemělo mít ty správné grády. Jenže má.

Nepřehlédněte RECENZI: DMC Devil May Cry nadchne jak nové hráče, tak fanoušky série

Samotnému provedení se totiž nedá vytknout prakticky nic. Vizuál vypadá fantasticky. Obzvlášť povedené modely tváří se jen tak nevidí. Postavy se hýbou s realistickou dynamikou a v celém traileru nepadne jediné slovo, protože to prostě není potřeba. CGI trailer nemá s finální grafikou hry nic společného, ale ukazuje, že si autoři dávají záležet i na pouhé propagaci.

Trailer byl uveden při příležitosti spuštění zápisů do beta testu. Takže pokud se mu podařilo vás přesvědčit, můžete to zkusit na oficiálních stránkách.

Třeba budete mít štěstí zrovna vy.

The Elder Scrolls Online: CGI trailer k nově spuštěné betě je úžasný
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.