Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

The Elder Scrolls Online hledá jméno pro mága. Pomozte tvůrcům

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

18. 11. 2012

Bethesda se rozhodla vytvořit poněkud neobvyklou reklamní kampaň. Po komunitě chtějí, aby vymyslela jméno mága.

Snad se tvůrcům podaří udělat hru stejně chytlavou jako jejich offline verzi. Zdroj: Oficiální stránky hry

Mág je Temný elf. Už má vymyšlenou grafickou podobu a také příběh. Vývojáři potřebují jeho jméno a přijmení. A rozhodli se z toho udělat soutěž.

Pravidla soutěže jsou celkem jednoduchá. Jméno se musí hodit do světa The Elder Scrolls, nesmí kopírovat jména existujících postav, a pokud máte zájem, můžete přidat nějaké doprovodné informace (jeho osobnost, část příběhu). Dále vám musí být osmnáct let a smíte přidat pouze jeden příspěvek. Pokud se rozhodnete zúčastnit, napište email se jménem na adresu community@elderscrollsonline.com, do předmětu zprávy napište The Nameless Mage Contest. V emailu samozřejmě napíšete jméno elfa a také vaše skutečné iniciály a reálnou adresu. Soutěž trvá do 30. listopadu tohoto roku.

A jaké jsou ceny pro výherce? Samozřejmě postava, která ponese vaše jméno. Vývojáři si však připravili i další odměny – plakát elfa podepsaný tvůrci a tričko The Elder Scrolls Online.

Čtěte také: DLC Dragonborn pro Skyrim přináší první screeny a pár informací

A teď už k příběhu mága, které shání svoje jméno. Citujeme přesné znění z tiskové zprávy:

„Toto je příběh mladého a mocného temného elfa, který je zároveň nastávájícím členem cechu mágů. On, společně s nejlepšími mágy, byl vybrán vůdcem cechu, Vanem Galerionem, aby vaši postavu doprovázel při útoku na Chladný přístav. Během hromadné teleportace se ale něco pokazilo a mágové se ocitli rozeseti po ledové pustině Molag Balovy říše. Tento mladý elf, společně s dalšími mágy, padne do zajetí Molag Balogově Daedrické armády. Celá skupina plánuje útěk, ale chybí jedna drobnost. Jeho jméno.“

Celé znění zprávy, včetně příslušných legislativních paragrafů naleznete na blogu tvůrců.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Elder Scrolls Online hledá jméno pro mága. Pomozte tvůrcům

Hide picture