The Elder Scrolls Online má oficiální stránky. Ve hře budou tři frakce

Série Elder Scrolls je známá svojí obrovskou herní rozlohou. Ne nadarmo se o ní mluví jako o offline MMO. Nejnovější díl série bude první opravdové MMORPG.

elder scrolls online
Při svých putováních zavítáte na dobře známá místa, jako je Mournhold Zdroj: elderscrollsonline.com

Na stránkách naleznete  několik concept artů a screenshotů. Některé z nich se věnují porovnání oblastí z předchozích serií a jejich MMO podoby.

Ve hře budou klasické třídy postav, ale Zenimax zatím neřekl, jaké konkrétně. Jedním dechem však studio dodává, že třídy spolu budou moci v boji výhodně spolupracovat. Informace o rasách a frakcích však oznámeny byly. Hráči se ve hře setkají se třemi stranami. První stranu tvoří rasy z The Daggerfall Covenant – bretoni, redguardi a orkové. Druhou frakcí jsou členové Ebonheart Pact – nordové, dunmeři a argoniani. Poslední stranou jsou rasy Aldmeri Dominion – altmeři, bosmerové a khajitové.

Čtěte také: Skyrim se dočká dobrodružného DLC. Tentokrát umožní osedlat draky

Hráči se samozřejmě dočkají i mountů, bohužel osedlání draků nebude možné. Umělá inteligence by měla být propracovaná, a to nejen u nepřátel, ale i NPCček. Mělo by se také objevit tzv. fázování. To znamená, že různí hráči mohou vidět různý obsah. Hráči by se dokonce měli setkat s kompletním dabingem všech postav, podobně jako v Star Wars: The Old Republic.

Zpracování světa The Elder Scrolls do online podoby je velice lákavá. Snad se tvůrcům podaří splnit vše, co slíbili. A samozřejmě je také důležitý zájem hráčů.

The Elder Scrolls Online má oficiální stránky. Ve hře budou tři frakce
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.