Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

The Elder Scrolls Online má oficiální stránky. Ve hře budou tři frakce

Jan Hnilica

Jan Hnilica

27. 10. 2012

Série Elder Scrolls je známá svojí obrovskou herní rozlohou. Ne nadarmo se o ní mluví jako o offline MMO. Nejnovější díl série bude první opravdové MMORPG.

elder scrolls online

Při svých putováních zavítáte na dobře známá místa, jako je Mournhold Zdroj: elderscrollsonline.com

Na stránkách naleznete  několik concept artů a screenshotů. Některé z nich se věnují porovnání oblastí z předchozích serií a jejich MMO podoby.

Ve hře budou klasické třídy postav, ale Zenimax zatím neřekl, jaké konkrétně. Jedním dechem však studio dodává, že třídy spolu budou moci v boji výhodně spolupracovat. Informace o rasách a frakcích však oznámeny byly. Hráči se ve hře setkají se třemi stranami. První stranu tvoří rasy z The Daggerfall Covenant – bretoni, redguardi a orkové. Druhou frakcí jsou členové Ebonheart Pact – nordové, dunmeři a argoniani. Poslední stranou jsou rasy Aldmeri Dominion – altmeři, bosmerové a khajitové.

Čtěte také: Skyrim se dočká dobrodružného DLC. Tentokrát umožní osedlat draky

Hráči se samozřejmě dočkají i mountů, bohužel osedlání draků nebude možné. Umělá inteligence by měla být propracovaná, a to nejen u nepřátel, ale i NPCček. Mělo by se také objevit tzv. fázování. To znamená, že různí hráči mohou vidět různý obsah. Hráči by se dokonce měli setkat s kompletním dabingem všech postav, podobně jako v Star Wars: The Old Republic.

Zpracování světa The Elder Scrolls do online podoby je velice lákavá. Snad se tvůrcům podaří splnit vše, co slíbili. A samozřejmě je také důležitý zájem hráčů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Elder Scrolls Online má oficiální stránky. Ve hře budou tři frakce

Hide picture