Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

The Elder Scrolls Online přináší nové informace a záběry z hraní

Redakce

Redakce

9. 11. 2012

Téměř desetiminutové video přináší nečekaně mnoho informací a záběrů ze samotné hry.

video
play-sharp-fill

Vývojáři z Bethesdy se rozhodli nás potěšit a přinesli mnoho podrobností o chystaném obřím projektu jménem The Elder Scrolls Online. Začalo se o něm mluvit v létě, kdy si ovšem z velkých výstav nepřivezl příliš dobré ohlasy, což se právě teď snaží napravit.

Video přináší opravdu překrásné záběry ze hry, která se bude odehrávat ve starých známých lokacích z předešlých dílů TES, ale i ve zbrusu nových. Dočkáme se lesů a luk Cyrodiilu z Oblivionu, temných údolí a přerostlých hub z Morrowindu, zasněžených plání a skal ze Skyrimu a mnoho dalších nových míst.

Čtěte také: DLC přídavek Dragonborn pro Skyrim se představuje v novém traileru

„ V The Elder Scrolls Online se snažíme sloučit dvě obrovské skupiny hráčů do jednoho světa, a to fanoušky naší série TES a hráče MMO,“ říká na úvod vedoucí vývoje Matt Firor a předává slovo svým kolegům, kteří začínají chrlit informace.

TES Online se bude odehrávat 1000 let před Skyrimem a tentokrát se před vámi otevře celý Tamriel. Systém boje zůstane věrný sérii, můžeme tedy očekávat klasické mířidlo, normální a silné útoky, krytí, plížení a tak dále.

Slíbeny jsou také rozmanité možnosti rozvoje vaší postavy, jak se dušuje hlavní designér Nick Konkle: „Svou postavu utváříte volbou rasy, povolání, perků, ale i zbraní a zbrojí, kterou se vybavíte. Jelikož každé povolání smí používat jakýkoliv druh zbraní a zbrojí, mohou vzniknout opravdu zajímavé kombinace, právě podle vašeho gusta.“

Nepřehlédněte: RECENZE: Assassin’s Creed 3 naplnil očekávání. Je to prostě bomba

PvP se bude točit kolem boje o provincii Cyrodiil, která leží ve středu kontinentu a ve které se odehrával čtvrtý díl TES. Hráči zde budou bojovat o území, města a hrady za pomocí vlastních sil, ale i obléhacích strojů.

Zda vše zmíněné a pár dalších principů a detailů, které video představuje, bude opravdu tak skvělé a funkční, uvidíme snad již příští rok, kdy má The Elder Scrolls Online vyjít. Očekávání budou velká.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Elder Scrolls Online přináší nové informace a záběry z hraní

Hide picture