Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: The Sims 3: Domácí mazlíčci dorazí i na herní konzole

Marek Jedinák

Marek Jedinák

20. 8. 2011

Nový přídavek ke hře The Sims 3 dorazí konečně také na next gen konzole. Hlavní devizou budou, jak již název napovídá, zvířátka. Podívejte se na zábavné video.

The Sims 3: domácí mazlíčci sází na osvědčenou taktiku. Zvířátka Zdroj: distributor hry

Série The Sims patří mezi nejrozšířenější herní značky. Především díky tomu, že se jí podařilo zacílit na opravdu širokou komunitu spotřebitelů, a hlavně dokázala oslovit také ženskou populaci.

Přečtěte si recenzi hry The Sims: Medieval, která hráče zábavnou formou seznámí se středověkou společností!

Populární hra simulující reálný život se nově dočká dalšího rozšíření v podobě přídavku Domácí mazlíčci. Jeho obsahem bude zejména prohloubení sociálních vztahů mezi člověkem a zvířetem.

Spousta novinek a zvířátek

Hráč si tak bude moci zvolit mezi budováním poklidného a útulného zvířecího domova nebo samotářským životem poustevníka ve společnosti spousty koček. Pořádání dobrodružných výprav ve společnosti zvířátek nevyjímaje.

Petr Prošek, PR manager české pobočky společnosti EA exkluzivně pro Topzine.cz prohlásil, že: „The Sims 3 Domácí mazlíčci se kromě PC verze ve formě dodatku pro The Sims 3 objeví také jako samostatná hra pro konzole PlayStation 3 a Xbox 360. Verze pro Xbox 360 navíc nabídne podporu Kinectu a hráči budou moci pouze hlasem úkolovat nejen simíky, ale také jejich zvířecí miláčky.“

To je důkazem podpory specifických rysů a unikátních vlastností jednotlivých konzolí. Verze pro Nintendo 3DS využije například pedometru, což umožní sledovat aktuální pohyby hráče.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: The Sims 3: Domácí mazlíčci dorazí i na herní konzole

Hide picture