Menu
FANZINE.cz
Recenze her

The Sims 3: Hrátky Osudu. Simíci se baví zapalováním psích výkalů

Dominik Butschek

Dominik Butschek

13. 6. 2011

The Sims 3 Hrátky Osudu Děti!Recenze PC hry!Datadisk Hrátky Osudu přináší novinky v podobě vyvádění rošťáren a velkých svateb. Jsou však hůře postřehnutelné, obvzláště pokud máte nainstalovaná i ostatní rozšíření.

The Sims 3 Hrátky Osudu Svatba

Pořádná svatba se bez dortu neobejde foto: distributor hry

Hráč je zprvu odvázaný z možnosti milování ve sprše, zapalování pytlíků s psími výkaly a obří svatby s hromadou přátel. Po chvíli však hráče tyto novinky omrzí a hodnota datadisku rychle klesá.

Nový obsah je vtipný, ale je třeba jej pohledat

Hrátky Osudu jsou zaměřené na zvýraznění jedinečných rysů každé fáze života Simíků. Naneštěstí je pro hráče občas velmi obtížné nový obsah najít, pokud není hardcore hráč The Sims. Datadisky jako Cestovní Horečka nebo Po Setmění mají velký dopad na hru. Cestování do exotických zemí je mnohem postřehnutelnější než chemický stolek mezi hromadou dalších věcí.

Hráč si všimne speciálních věcí pro děti, jako jsou hračky, které se mohou změnit v kamaráda, kterého může vidět pouze ono dítě. Dalším přídavkem pro děti jsou hřiště, domky v korunách stromů a podobné věci.

Pro teenagery je nachystaná asi největší část tohoto rozšíření. Fórky do hry přinášejí vtip, který často až chyběl a dělají zejména tuto část života Simíků mnohem uvěřitelnější. Rebelující děti si pořádají večírky, když jsou rodiče pryč nebo házejí vajíčka na dveře sousedů.

Pro dospělé pak existuje nový systém romancí. Zaznamenává se historie hráčových romancí a ostatní Simíci na hráčovu postavu pak nahlížejí podle toho, jak se choval: jestli byl věrný nebo střídal partnery.

Datadisk dále přidává již zmíněné svatby. Další podobný obsah je bohužel téměř neodhalitelný a místy hráč nepozná, jestli byl přidán datadiskem nebo byl ve hře už od počátku.

Verdikt

Hrátky Osudu jsou příjemným zpestřením hry, ale dlouho nevydrží a mnoho novinek ani hráč nemusí postřehnout. Hráč si s novinkami tohoto datadisku užije, ale po chvilce ho omrzí, zvlášť když jsou zastíněné zbytkem velkých datadisků.

Název: The Sims 3: Hrátky Osudu
Žánr: Simulátor
Vývojář: The Sims Studio
Distributor: Electronic Arts/EA Czech
Multiplayer: Ne
Platforma: PC
Česká lokalizace: Ano
Doporučená cena: 749 Kč

Hodnocení: *** 70 %
Klady
Vtipný obsah
Jednotlivé fáze jsou více reálné
Zápory

Nový obsah musí hráč občas pohledat
Obsah je slabší oproti jiným datadiskům

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Sims 3: Hrátky Osudu. Simíci se baví zapalováním psích výkalů

Hide picture