Menu
FANZINE.cz
Technologie

The Sims 3: Po Setmění – Připravte se na pořádnou party ve společnosti upírů

Redakce

Redakce

21. 12. 2010

FOTO: The Sims 3 celebritaPokud toužíte zajít si do klubu nebo snad poznat život nočního predátora, ale i přesto zůstat v teple a pohodlí vašeho domova, právě na vás čeká nový datadisk. Spousta zábavy, objevování nepoznaného anebo pokus o zviditelnění vašeho podniku. Na co čekáte? Vrhněte se alespoň na chvíli do tmy po setmění v této recenzi.

Skvělou možností je být celebritou Zdroj: simulator-games.blog.cz

Datadisků pro oblíbenou hru The Sims 3 je již pěkná hromada, ale vedle možnosti cestovat nebo si zvolit zábavné povolání chyběla pořádná noční pařba. Vše řeší právě datadisk Po Setmění nejnovější datadisk, který přináší nejen nový život po setmění, ale ukrývá i malé překvapení. Konkrétně se jedná o zubatý a děsivý dárek, ale vzhledem k velké popularitě a množstvý  filmů s tématikou upírů, EA nesmí zahálet. Již samotný název napovídá, že se veškeré aktivity budou odehrávat po setmění, ale zrovna největší inovace v podobě krve chtivých kamarádů temnotu potřebuje.

Sexy upír za pár hodin

Samotní upíři se běžně pohybují mezi normálními lidmi a hráč je může potkat právě ve svém oblíbeném podniku. Pokud snad zatoužíte stát se jedním z nich, čeká na vás menší řada překážek. Vstup do spolku je totiž podřízen tomu, aby měly hráče upíři rádi. V blízkosti tohoto nočního stvoření se simík cítí jako lovná zvěř a má proč, bledí a neskutečně silní noví obyvatelé nejsou zrovna kamarádi do deště.

Divoké párty jsou velice zábavnou částí hry Zdroj: simulator-games.blog.cz

Nové rozšíření přináší i řadu dalších novinek v podobě nového města, které skýtá mnoho příležitostí a nových přátel. Bohužel může některé hráče zarazit stále nevyřešený problém s novými městy. Některým hráčum může tato maličkost dost vadit, protože je nutné založit novou hru a svého simíka vystěhovat a až potom znovu vložit do nového města. Nejedná se o nic zásadního, práce vám zůstane a nic se vám nesmaže až na váš nábytek. Samozřejmě je potřeba počítat s financemi při koupi nového domu, nebo bytu. Nepochopitelné je, proč autoři nezpřístupní stěhování jednoduše objednáním přes telefon. Díky bohu to je jediný větší problém ve hře.

Malý byt lepší než ohromný dům?

Pokud snad hráč touží si koupit vlastní byt a nebaví ho stále bydlet v domě, nový datadisk jistě velice potěší. Poskytuje pro některé příjemnou možnost ubytovat se v bytě a to dokonce i v takových, které jsou prakticky stejně velké jako váš starý dům. Pro některé společenské simíky jsou jistě zajímavou novinkou podniky, kde se simík seznámí s novými kamarády a potkáte celebritu. Díky tomu že, simík pravidelně navštěvuje podniky zvyšuje se mu jeho popularita a zpřístupní se možnost návštěvy VIP podniků. Nutností je také návštěva přátel celebrit, kteří vám pomáhají s vaší popularitou.

Staňte se hudebním bohem! Zdroj: simulator-games.blog.cz

V barech dostává hráč možnost hrát na některé nové nástroje jako basa, bicí nebo piano. Bohužel, i přesto je počet hudebních nástrojů zdá malý. Například elektrická kytara by byla velice vhodná. Hrát za spropitné se v pozdější úrovni hudebního umění rozhodně vyplatí a za jeden večer si simík slušně vydělá. Pokud by sólo hraní začalo být nudné, je k dispozici i založení skupiny třeba jen pro zábavu nebo díky touze stanout na prknech koncertního podia.

Nový datadisk přinesl zajímavé zpestření a plno novinek. Možnost bydlení v bytu nebo snad upíří schopnosti obohatily hru a některým hráčům rozhodně přinesou znovu chuť do hraní. V doprovodu skvělé hudby to ale bude příjemná zábava, i když se ve hře najdou nějaké malé chyby jako například stále nevyřešené stěhování mezi městy nebo pár grafických chyb.

Název: The Sims 3: Po Setmění
Výrobce: EA
Vydavatel v ČR: EA Czech
Multiplayer: Ne
Platforma: PC, Mac
Herní doba: 10 a více hodin
Doporučená cena: 600 Kč

Hodnocení: ***** (80 %)

Klady
Nové město
Upíři
Konečně byt i v The Sims 3

Zápory
Pokud jste celebrita na plné úrovni nemáte se kam dál posunout
Podniky zavírají příliš brzo
Málo hudebních nástrojů

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Sims 3: Po Setmění – Připravte se na pořádnou party ve společnosti upírů

Hide picture