Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Tiger Woods PGA Tour 14 nabídne nový režim. Zahrajte si za legendy golfu!

Jan Perlík

Jan Perlík

10. 1. 2013

Pokračování série Tiger Woods PGA Tour 14 přinese nový režim, ve kterém se objeví největší hvězdy golfového světa.

 

video
play-sharp-fill

Nový režim bude obsahovat celkem devět největších golfových legend. Mezi ně se zařadili Seve Ballesteros, Ben Hogan, Bobby Jones, Jack Nicklaus, Arnold Palmer, Gary Player, Sam Snead, Lee Trevino a samozřejmě nesmí chybět Tiger Woods. Vývojáři novinku pojmenovali Legends of the Majors a hráčům s ní dávají jedinečnou možnost vrátit se zpět do doby, kdy byly golfové legendy na vrcholu své slávy.

Poprvé se ve hře objeví i Grand Slam, který doprovází čtyři velké turnaje. Těmi jsou Masters Tournament, U.S. Open, Open Championship a PGA Championship. „Letošní vydání hry přináší sbírku inovativních golfových funkcí, které hráčům zajišťují nebývalou příležitost k přepsání knihy rekordů,“ řekl Mike Taramykin, který je ve funkci viceprezidenta Tiger Woods PGA Tour.

Čtěte také: Steve Jobs bude mít film. Měl by mapovat část jeho pracovní kariéry

Mezi další funkce, na které se hráči  v Tiger Woods PGA Tour 14 mohou těšit, patří:

  • Světově proslulé golfové hřiště – hráči si budou moci zahrát i na Augusta National Golf Club, Old Course v St Andrews, Pinehurst No. 2 Restored a THE PLAYERS Stadium Course. Hra celkem nabídne 20 golfových prostředí.
  • Obrovská soupiska hráčů – velký seznam čítá více než 35 golfových hráčů, kteří vystupují na PGA Tour a LPGA. Soutěžit tak lze proti hráčům jako Bubba Watson, Keegan Bradley, Rickie Fowler, Lexi Thompson nebo Paul Creamer.
  • Vizuální efekty – sem patří klasické golfové oblečení či používání golfového vybavení.
  • Golfové hráčky – mezi další novinky patří i žena držící golfovou hůl. Ve většině her je již opačné pohlaví součástí výběru postavy a v Tiger Woods PGA Tour tomu nebude jinak.
  • Noční golf – poprvé v historii přináší nový titul i golfový zážitek v nočním prostředí. Zahrajte si s přáteli při západu slunce.
  • Přizpůsobování hráče – lze si přizpůsobit styl svého golfisty nebo golfistky. Na výběr bude 24 stylů pro lepší úder na větší či menší vzdálenost. Vše bylo vylepšeno tak, aby hra zajistila co nejreálnější golfový zážitek.
  • Online – lze hrát až s 24 konkurenčními hráči.

Tiger Woods PGA Tour 14 vyjde 28. března. Pořídit si ho mohou majitelé Xboxu 360, nebo PS3. Samozřejmostí je podpora Kinectu a Playstation Move.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tiger Woods PGA Tour 14 nabídne nový režim. Zahrajte si za legendy golfu!

Hide picture