Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Tipy: Čtěte si e-knihy z mobilů a kde sehnat nové knižní tituly

Komerční sdělení

Komerční sdělení

14. 10. 2014

Ať už milujete filmy, komiksy nebo knihy, jistě víte, že valnou většinu jich najdete již na internetu. Doba jde v tomto ohledu skutečně kupředu, a tak se doslova nemusíme v mnoha ohledech ani zvednout ze své židle.

Zdroj: Shutterstock.com

Zdroj: Shutterstock.com

Ideálním příkladem může být určitě i online casino, které je pro mnohé také jistou formou zábavy. A i v tomto směru si lze zahrát blackjack, automaty, nebo otočit ruletou prostřednictvím našich počítačů či tabletů, a to bez nutnosti chodit do těch reálných. Ideální volba, jak se odreagovat.

Vedou i e-knihy

Co se na internet přesunulo velmi výrazně, to jsou online knihy, tedy e-knihy. Ty už jsou dnes pro většinu lidí samozřejmou variantou, které dávají přednost před těmi tištěnými. Pro tento účel jsou poté ideální buď čtečky, nebo třeba i chytré telefony. Jednou z možností je prodej mobilů Samsung, jelikož právě tyto telefony se mohou pyšnit dostatečně velkým displejem, a tak i snadným čtením daného titulu.

Pokud něco podobného hledáte, prohlédněte si nabídku aktuálně dostupných modelů. Potom už stačí jenom vybraný titul stáhnout či nahrát, a nic vám nebrání začíst se do něho, a to ať už jste doslova kdekoliv.

Tištěná kniha jako skvělý dárek

Ačkoliv jsme zmínili, že běžné knihy jsou na ústupu, přesto ale mají na trhu své místo. Ideálním příkladem jsou nejenom komiksy, ale i naprosto běžné tituly různých žánrů. Běžná tištěná kniha je navíc i ideálním dárkem, třeba pro někoho z našich blízkých. A tak si i vy můžete projít internetové knihkupectví Bratislava a vybrat tak titul, který zaručeně uchvátí vašeho kamaráda, někoho z vaší rodiny, nebo třeba kolegu v práci.

Jelikož výběr konkrétních titulů, autorů a také žánrů je skutečně velký, můžete mít jistotu, že si vyberete i vy sami. Poté už stačí dané tituly jednoduše objednat, a nechat si je doručit na naši adresu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tipy: Čtěte si e-knihy z mobilů a kde sehnat nové knižní tituly

Hide picture