Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Tipy na vánoční dárky. Čím potěšíte fanoušky sci-fi a fantasy?

Redakce

Redakce

12. 12. 2011

Vánoce jsou za dveřmi a většina váhavců už lačně obchází obchody s nabídkou teplých ponožek. Stop! Přichází seznam dárků, které naprosto změní vaši představu o originalitě. Nechte se inspirovat a pořiďte svým blízkým sci-fi či fantasy dárek, který vás dostane natolik, že pravděpodobně skončí v balíčku s vaším vlastním jménem.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/vanocni-darky/]

Tvůrci sběratelských lahůdek se většinou inspirovali nejpopulárnějšími filmy a seriály s fantasy či sci-fi tematikou. Fandům Hry o trůny se bude mnohem lépe vstávat s hrníčky, které zdobí nápis Khal a Khaleesi, nezpochybnitelnou moc u pracovního stolu potom jasně potvrdí těžítko ozdobené plastikou železného trůnu.

Pro mladší nadšence, kteří stále sní o dopisu z Bradavic, je určen nevšední ovladač v podobě kouzelné hůlky. Jednotlivé úkony jsou zastoupeny pohyby ruky, takže přepínání písniček už nikdy nebude nudnou záležitostí. Slečny naopak může potěšit Hermionina bezedná kabelka.

Milovníci techniky a vesmírných výprav jistě nedají dopustit na sérii Star Trek. I pro ně lze vymyslet zábavnější dárek než spockovskou paruku. Co třeba kráječ na pizzu ve tvaru lodi Enterprise? Poslední kategorii představují mladší sestry a romantické přítelkyně, které nemluví o ničem jiném než o polonahých vlkodlacích a blyštících se krvesajích. Stačí zakoupit maketu zásnubního prstenu určeného pobledlé Belle a věčný obdiv je zajištěn.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tipy na vánoční dárky. Čím potěšíte fanoušky sci-fi a fantasy?

Hide picture