×
FANZINE.cz

Tom Cruise znovu usedne do kokpitu sníhačky. Tentokrát ve sci-fi Yukikaze

Tom Cruise se po úspěchu filmu Nevědomí objeví v novém sci-fi válečném filmu Yukikaze, podle knihy japonského spisovatele.

FOTO: Tom Cruise Top Gun
Tom Cruise tentokrát usedne do inteligentní stíhačky Yukikaze. Zdroj: Paramount Pictures

Tento týden přišel do českých kin nový akční sci-fi snímek Nevědomí, ve kterém si hlavní roli zahrál Tom Cruise. Snímek Nevědomí měl po premiérovém víkendu v zahraničí velký úspěch a společnost Universal Pictures na něm vydělala spoustu peněz. Cruise proto dostal nabídku na další sci-fi snímek, ale tentokrát od Warner Bros.

Film by měl být parafrází série románů Yukikaze od japonského spisovatele Chohel Kamayashi. Tyto romány se odehrávají na počátku 21. století, 3 desetiletí poté, co se nad Zemí objevila jakási dimenzionální brána, která umožnila napadení Země mimozemšťany. Lidé se ale útoku ubránili a mimozemskou sílu JAM zahnali. Nyní ale vytváří speciální bojovnou sílu, která má nepřátele zahnat nadobro.

Tom Cruise si zahraje hlavního hrdinu, poručíka Rei Fukai, který je jedním z nejlepších stíhacích pilotů a je pověřen létat se stíhačkou Yukikaze v nepřátelském prostoru, sledovat nepřátelské linie a shromažďovat informace.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..