×
FANZINE.cz

Tomb Raider získává DLC obohacující multiplayer. Těšte se na další

Hra je zatím ve vývoji, nicméně už teď hráčovo oko potěší. Zdroj: Vydavatel hry

Square Enix si pro hráče nového titulu Tomb Raider připravila povelikonoční nadílku ve formě DLC obsahu. Ten nese název 1939 multiplayer map pack a nabídne jim celkem dvě nové mapy.

FOTO: Tomb Raider
Restart Lary Croft se povedl. Zdroj: Oficiální stránky

Dogfight je první z nich, ve které se hráči ocitnou ve druhé světové válce. Na ostrově jsou prováděny pokusy a případný bunkr, ve kterém se lze ukrýt, může posloužit jako nejlevnější varianta hrobky pro Laru Croft. Při bombardování se z něho stává smrtící bludiště, které pojme nespočet nehybných těl.

Forest Meadow je druhou variantou a zvolí ji hlavně velmi zdatní lovci. Nabídne lovecký revír na propojení lesa a louky, kde není zcela jasné, kdo je vlastně kořist a kdo lovec.

Během května také vyjdou Lost Fleet, které hráče pohltí masivním břehem pro lodě. Stane se z něho nebezpečné bojiště plné zvratů a nástrah. Poslední mapou bude Himiko´s Cradle, v jejím horském prostředí čeká za každým rohem nějaké nebezpečí. Mějte se na pozoru, abyste právě tady nebyli pohřbeni.

Tomb Raider je k dispozici pro Xbox 360, PS3 a PC. Dodatečný obsah 1939 multiplayer map pack lze stáhnout na Xboxu Live za 320 Microsoft bodů. Na ostatní platformy dorazí v nejbližší době.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..