Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Tomb Raider získává DLC obohacující multiplayer. Těšte se na další

Jan Perlík

Jan Perlík

2. 4. 2013

Square Enix si pro hráče nového titulu Tomb Raider připravila povelikonoční nadílku ve formě DLC obsahu. Ten nese název 1939 multiplayer map pack a nabídne jim celkem dvě nové mapy.

FOTO: Tomb Raider

Restart Lary Croft se povedl. Zdroj: Oficiální stránky

Dogfight je první z nich, ve které se hráči ocitnou ve druhé světové válce. Na ostrově jsou prováděny pokusy a případný bunkr, ve kterém se lze ukrýt, může posloužit jako nejlevnější varianta hrobky pro Laru Croft. Při bombardování se z něho stává smrtící bludiště, které pojme nespočet nehybných těl.

Forest Meadow je druhou variantou a zvolí ji hlavně velmi zdatní lovci. Nabídne lovecký revír na propojení lesa a louky, kde není zcela jasné, kdo je vlastně kořist a kdo lovec.

Během května také vyjdou Lost Fleet, které hráče pohltí masivním břehem pro lodě. Stane se z něho nebezpečné bojiště plné zvratů a nástrah. Poslední mapou bude Himiko´s Cradle, v jejím horském prostředí čeká za každým rohem nějaké nebezpečí. Mějte se na pozoru, abyste právě tady nebyli pohřbeni.

Tomb Raider je k dispozici pro Xbox 360, PS3 a PC. Dodatečný obsah 1939 multiplayer map pack lze stáhnout na Xboxu Live za 320 Microsoft bodů. Na ostatní platformy dorazí v nejbližší době.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tomb Raider získává DLC obohacující multiplayer. Těšte se na další

Hide picture