Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Tony Amendola na Festivalu fantazie: Proč jsem si ten kostým neukradl?

Jan Neuman

Jan Neuman

30. 6. 2013

Po dvou letech se v České republice opět objevil Tony Amendola, představitel známého mistra Bra’taca. O víkendu se totiž herec stal hostem Festivalu fantazie v Chotěboři.

FOTO: Tony Amendola na Festivalu fantazie 2013

Foto: Martin Peška, FANZINE.cz

Beseda s americkým hercem probíhala ve velice uvolněném duchu. Tony Amendola jakožto divadelní herec má živé publikum rád, svědčí mu a bylo na něm vidět, že si celou debatu velice užíval. Atmosféra většího publika mu seděla určitě více, než na menším FanCity před dvěma lety v Praze.

Již na úvod vyvolal salvy smíchu, když řekl, že udělá něco speciálního a tím speciálním měl být striptýz. Po rozepnutí mikiny ukázal publiku své tričko právě ze zmíněného FanCity. Do České republiky se podle svých slov vrátil i proto, že má rád Prahu a vůbec celé české prostředí. Podle svých slov se velice rád prochází hezkými místy a Praha je k tomu prý jako stvořená. Tento fakt potvrdili i jeho průvodci, kteří měli prý pocit, že si uchodí nohy.

Sexuální život by si oživil oblékáním kostýmu mistra Bra’taca.

K atmosféře českých festivalů poté pronesl: „Festivaly ve světě jsou více o penězích, v České republice mají k sobě lidé blíž a je to větší zábava a dobrodružství.“ Naše festivaly si prý více užije a jsou akčnější, takže pokud se jej prý nějaký kolega bude ptát, zda navštívit Českou republiku, rozhodně mu řekne ano.

FOTO: Tony Amendola v seriálu Stargate

Tony Amendola měl rád svůj kostým. Až na čepičku. Zdroj: MGM

„Z natáčení jsem si odnesl pouze několik scénářů a zlatých emblémů, co jsem nosil na čele,“ odpověděl na dotaz, zda si odnesl nějaké rekvizity z natáčení slavné Hvězdné brány. Patrně by si prý odnesl domů více, ale nebyl přítomen u zakončování seriálu. Tam by prý bylo příležitostí mnohem více.

„Líbil by se mi kostým mé postavy, kterým bych si mohl zkusit okořenit sexuální život,“ pobavil publikum, ale ještě větším smíchem potom dodal, že by jeho ženě asi nepřišlo moc sexy milovat se se sto padesátiletým mužem.

Řeč přišla i na jeho roli v novém seriálu Continuum, ve kterém hraje teroristu. Podle jeho slov se jedná o provokativní seriál, který ale spíše místo návodu pro teroristy má vyvolávat otázky. Seriál je podle něj proto vyhnaný záměrně do extrému.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tony Amendola na Festivalu fantazie: Proč jsem si ten kostým neukradl?

Hide picture