Menu
FANZINE.cz
Ostatní

TOP 3 barvy a barevné kombinace na svatbu v roce 2022

Jeden z nejdůležitějších bodů vaši svatební oslavy je jistě barevná paleta. Protože barva, kterou vyberete, bude udávat tón celého vašeho dne. Ta by neměla být součástí jenom oslavy, měla by se promítnout již do vašich svatebních oznámení. Pojďme se proto podívat, jaké barvy budou top pro svatby v roce 2022.

Prachově růžová

Tato barva je jednoznačně číslo jedna pro tento rok. Skvěle se hodí k jakémukoli barevnému tónu pleti a je neutrální, co se týče kombinací. Proto, chcete-li mít jemnou a elegantní svatbu, zkombinujte ji například se šampaňskou barvou. Pokud chcete něco odvážnějšího, zvolte do kombinace dramatičtější tóny, jako je například tmavě zelená či zlatá. Právě růžová bude udávat tón luxusu, druhá barva udá, jakým směrem se bude celá recepce odvíjet. Také se skvěle hodí do základu vaší kytice. Představte si jako dekoraci bílá svítící písmena ověnčená jemnými prachově růžovými kvítky. Nádherná romantická podívaná!

Světle modrá

I když je světle modrá signifikantní spíše pro jarní svatbu, tento rok se nemusíte bát experimentovat a zvolit ji jako hlavní barvu na svatbu v kterékoliv roční době. Je dostatečně sytá na to, aby byla jako jediná barva, nicméně také je skvělá do kontrastu s dalšími sytými barvami, jako je například žlutá nebo elegantní stříbrná. Zvolte ji také na detaily, jako je stuha na svatební kytici, ženichova kravata či nevěstiny modré květy do svatebního účesu.

Stříbrná

Tak tato barva nikdy nevyjde z módy. Nevěsty si ji oblíbily pro její luxusní nádech, a také skvělou variantu pro svatební doplňky. Světlá svítící písmena na svatbu do stříbrné svatby skvěle zapadnou – poskládejte si z nich nápisy, jako například vaše jména či oblíbený nápis „love“, který se nikdy neomrzí. Pokud chcete, aby vaše svatba byla opravdu boho, klidně stříbrnou zkombinujte se zlatou. Pozor ale, abyste to s dekoracemi nepřehnali, je zde totiž tenká hranice mezi vkusnou svatbou a kýčem v případě kombinace těchto dvou barev.

A jaké barvy na vaši svatbu letos zvolíte vy?

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

TOP 3 barvy a barevné kombinace na svatbu v roce 2022

Hide picture