Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Nejlepší Zombie hračky. Vaše děti už nikdy nebudou stejné

FOTO: Zombie ViperŽiví mrtví, zombíci, oživlé mrtvoly… Ať už jim říkáte jakkoliv, tato monstra jsou ve filmu velmi populárním a stálým fenoménem. Pořídili byste si je ale jako hračky?

Vaše děti již nikdy nebudou stejné, Zdroj: www.toplessrobot.com

Není snad člověka, který by v životě neviděl aspoň jeden zombie film. A co je populární, na tom se musí vydělat ještě více peněz. Takže asi nikoho nepřekvapí, že se na trhu nachází nepřeberné množství zombie hraček. Podívejme se na některé z nich.

7. Zombie Monster (Real Ghostbusters)

Toto šilhající stvoření pochází ze série Real Ghostbusters, a je to zřejmě první zombie hračka, která kdy byla vyrobena. Působí spíše jako nějaká příšera z lesa než oživlá mrtvola, ale přece jen patří ke starším kouskům.

Šilhající zombie ze série Real Ghostbusters

Přesto však nabízí několik vychytávek, jako například vstávající vlasy na hlavě, natahující se ruce a pohyblivé oči.

6. Dismember-Me Plush Zombie

Plyšáky má rád téměř každý. Proto bylo jen otázkou času, kdy se na trhu objeví zombie plyšáci. A tady jsou!

ThinkGeek představuje plyšové zombíky Dismember-Me, kterým můžete oddělovat končetiny, krmit je plyšovým mozkem a jejichž torzo drží pohromadě jen pomocí pár šlach a střev.

5. Maximum Zombies (Minimates)

Také Společnost Diamond Select obohatila svou řadu figurek Minimates o živé mrtvé. Na těchto hračkách je skvělé, že lze jejich jednotlivé části libovolně kombinovat, a to dokonce i s ostatními hračkami mimo Zombie sérii.

Kamarádi?

Kdo by si nechtěl sestavit vlastního zombíka? Na výběr je například doktor, motorkář a další.

4. Zombie Viper (G. I. Joe)

Organizace Cobra vytvářela své Viper vojáky pro všechny možné účely a příležitosti – laser Viper, noční Viper, Hydro-Viper, dokonce i kuchyňský Viper… Ale Zombie Viper je novinka.

Pohodová hračka

Jeho účel sice není příliš jasný, ale přesto bude tato figurka pro sběratele jistě zajímavá. Navíc její normální paže můžete vyměnit za pořádně zmutované, a to je teprve zombie!

3. Patient Zero (The Dead)

Tyto figurky z řady The Dead od firmy Sideshow Toys patří do té lepší kategorie hraček. Jsou vysoké přibližně 30 centimetrů, velmi detailně provedené a mohou se dokonce pyšnit pravým látkovým oblečením.

Tohoto pacienta už vyléčit nelze

Zde máme Pacienta Nulu, který byl prvním představitelem této série. Mezi další patří například punker, děvče na hlídání dětí, nebo bezdomovec zvěstující konec světa.

2. Zombie Spider-Man (Marvel Zombies)

Už vás někdy napadlo, jak by vypadal Spider-Man jako zombie? Ne? Nevadí, společnost Marvel to napadlo za vás a několik svých nejpopulárnějších superhrdinů přeměnila v mozky požírající monstra.

Tento Spidey vám život nezachrání, spíše naopak

Můžete si tedy pohrát se zombie Hulkem, Captainem Americou nebo právě se Spider-Manem, kterému můžete pro větší efekt dokonce odejmout nohu.

1. Earl (Attack of the Living Dead)

Společnost Mezco si vytvořila vlastní řadu s názvem Attack of the Living Dead, pod kterou vydala tři originální zombie figurky. Jednou z nich je právě Earl – detailně a realisticky provedený tlouštík s vyhřezávajícími vnitřnostmi.

Vítěz má evidentně radost

Má dokonce odnímatelnou čelist a náhradní hlavu s okem, které vypadává z důlku…

Děsivé, co říkáte?Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejlepší Zombie hračky. Vaše děti už nikdy nebudou stejné

Hide picture