Menu
FANZINE.cz
Technologie

Top Harry Potter hry pro iPhone! Kouzlit a čarovat jako Harry může každý

Monika Šulcová

Monika Šulcová

20. 7. 2011

FOTO: Harry PotterChcete se naučit kouzlit, čarovat a ovládat magii? Aplikace Harryho Pottera a další kouzelné aplikace pro přístroje značky Apple naučí kouzlit a čarovat každého. Ti, co  nemají dost Harryho, kouzel a čarování, se můžou lehce zakousnout do jedné z Apple aplikací.

OBR: Harry Potter: Spells 2

Kouzla a čáry od Harryho Pottera, Zdroj: App. store

Harry Potter: SpellsOBR: Harry-Potter-spells

Nejnovější aplikací je Harry Potter: Spells, která přináší neuvěřitelný svět kouzel. Jako kouzelná hůlka poslouží iPhone nebo iPod Touch, a můžete začít. Pro každého je vybrána vhodná hůlka a Moudrým kloboukem jste zařazeni do koleje. K dispozici je list čtrnácti kouzel, jako jsou Alohomora, Expecto Patronum nebo Accio. Podržte prst na displeji, udělejte kouzelný pohyb, vyřkněte kouzelnou formuli a kouzlo je hotové. Do čarování vtahuje pronikavá hudba, barevné efekty a hlavně pocit, že celé kouzlo tvoří hráč sám. Největším hitem je multiplayer, kde se připojí dvě zařízení a souboj začíná. Hlavně musíte posílat útočná kouzla, ale také odvracet rány od protivníka obrannými kouzly.

Přečtěte si o hráči, který se zavře na několik týdnů do krabice a bude hrát online hru Pán prstenů!

OBR: Harry Potter a kostky LegoLego Harry Potter: Years 1-4

Hra Lego Harry Potter: Years 1-4 vyšla původně na počítač a konzole PSP, Playstation 3 a Xbox 360, ale nyní už je dostupná také na vybrané produkty Apple. Hlavním pohybem je dotyk, kterým se postavička z Lega vede. Kdo si rád staví kostičky, určitě bude rád běhat s hranatým Harrym a skládat hádanky. V této veselé hře Harry a jeho přátelé projdou prvními čtyřmi knihami. Jedná se o procházení levelů, plnění různých úkolů a hledání řešení hádanek pokaždé s jinou postavičkou. Potkat lze většinu postavy, jako je Hagrid, Snape nebo Brumbál. Pokračování Harry Potter: Years 5-7 zatím jako aplikace na Apple nevyšlo, ale musíme doufat.

Posledního Harryho Pottera se ve 3D příliš neužijete!

Merlin’s LegacyOBR: Merlin's Legacy

Hlavní roli dostal Merlin, který je nejmocnějším čarodějem na světě. Umí různá kouzla a ve světě magie a fantazie se utkává s všelijakými protivníky, jenže pozor, kouzla musí používat moudře a jen v pravou chvíli, jinak jej protivník zničí a vysaje z něj jeho veškerou sílu a moc. K dispozici je patnáct různých kouzel a každé je naprosto jedinečné, příběh je poutavý a zaručeně chytne všechny, kteří se chtějí oddat říši fantazie. Bojujte chytře, každý vyhraný duel zlepší schopnosti hlavního hrdiny.

Díky zázračným brýlím uvidíte ve vyšším rozlišení!

WitchesOBR: Witches

Malá čarodějnice, jež se prodírá kouzelným světem na létajícím koštěti, ničí různá monstra, létající dýně a duchy. Získáváte bonusy, jako je neviditelnost nebo ohromná síla, která dokáže zničit hned několik protivníků najednou. Co by to bylo za čarodějnici, kdyby neuměla kouzlit, a proto i s touto malou dívenkou si můžete vyzkoušet svět plný čar a kouzel.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Top Harry Potter hry pro iPhone! Kouzlit a čarovat jako Harry může každý

Hide picture