Menu
FANZINE.cz
Technologie

TOP letní gadgety. Staňte se Indiana Jonesem nebo Batmanem

Jan Kouba

Jan Kouba

31. 7. 2011

 

Léto je pro většinu lidí časem pohody a užívání si. V tomto článku představíme několik vychytávek, které mohou udělat léto ještě zajímavějším, pokud se nechcete jenom válet a chcete něco prožít!

FOTO:Drone

AR.Drone Parrot, dokonalá hračka pro geeky, Zdroj: výrobce

Pro naprosté geeky je zde Parrot AR.Drone, čtyřvrtulová helikoptéra ovládaná přes váš smartphone. Helikoptéra vám do telefonu posílá přes WI-FI obraz zaznamenaný čelní kamerou. Dron má i druhou kameru na pořizování videí a fotek.

Pokud holdujete výpravám do neprostupné džungle á la Indiana Jones, určitě vám přijde vhod telefon Casio G’zOne Commando. Tento smartphone je speciálně navržen pro extrémní podmínky, zvládá znečištění, vodu i vedro. Pro survivery je tu ještě jedna vychytávka.

Přečtěte si také o Minecraftu, který v počtu hráčů již dohání legendární World of Warcraft!

Představte si modelovou situaci, jste někde v přírodě, je tma a nad vámi letí UFO, vám se však vybil telefon, a tak důkaz o mimozemském životě nezdokumentujete. Je tu však naděje, pokud budete mít u sebe Éton American Red Cross Axis Self-Powered Safety Hub, zařízení na dynamo, které v sobě spojuje rádio, baterku, a co je nejdůležitější, USB port na nabíjení telefonu, MP3, eBook čtečky a tak podobně. Minuta točení kličkou je rovna patnácti minutám provozu rádia.

Pro ty, kteří rádi běhají, vytvořila společnost Nike hodinky Nike+ SportWatch GPS, které v sobě ukrývají GPS a čidlo pro krokoměr, které dáte do svých bot. Nejen, že jsou hodinky opravdu stylové, ale ještě jsou výzvou pro geeky, protože obsahují USB, přes které se automaticky aktualizuje vaše běžecká mapa na stránkách Nike a ukáže vám běžecké stezky přátel spolu se statistikami.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TOP letní gadgety. Staňte se Indiana Jonesem nebo Batmanem

Hide picture