Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Torment: Tides of Numenera se objevil na Kickstarteru. Legenda se vrací

Karel Kolmann

Karel Kolmann

7. 3. 2013

Torment vybral již přes milion dolarů minuty po svém spuštění na Kicstarteru. Přímého pokračování Planescape Torment se ale nedočkáme.

Za hrou stojí studio inXile Entertainment, které je známé například připravovanou hrou Wasteland 2. Obrovský úspěch na Kickstarteru dává vývojářům svobodu, kterou by ze strany běžných vydavatelů nejspíše nedostali. Torment bude isometrické RPG, jehož příběh je zasazen do světa jménem Numenera. Tento svět se v mnohém podobá právě Planescape Torment a přebírá z něj mnoho inspirace a přímých referencí. Těšit se můžeme tedy na stejnou existenciální atmosféru a originální zpracování jako v případě Planescape Torment.

Čtěte také: Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows uvádí svůj debutový trailer

Hra sleduje příběh šílence, který ve své honbě za nesmrtelností přenáší svou duši z člověka na člověka. Poté, co svou duši přenese dále, z předchozího těla zůstává pouze prázdná schránka. Takto vstupujete do hry vy, jste jedním z odvržených lidí, ale nezemřeli jste. Jak se bude příběh vyvíjet dál, si vyzkoušíme na vlastní kůži v prosinci příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Torment: Tides of Numenera se objevil na Kickstarteru. Legenda se vrací

Hide picture