×
FANZINE.cz

Toshiba představuje nabušený tablet Thrive. Na iPad stále nemá

Toshiba ThriveDeseti-palcový drak z výrobních pásů Toshiby vylétl již v polovině července, ale v předprodeji byl o měsíc dříve. Velmi očekávaný kousek určitě má co nabídnout.

Toshiba Thrive předek
Toshiba Thrive, Zdroj: us.toshiba.com

V hrudi mu bije časem prověřená dvoujádrová 1GHz NVIDIA Tegra 2 s dočasným úložištěm dat 1GB DDR2 RAM. To využívá 10,1“ LED TFT displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů a podporující multitouch. Na obrazovce se tetelí OS Android 3.1 Honeycomb.

Dále vlastní boční krytku, pod kterou objevíte USB v plné velikosti, mini USB a HDMI port. Mimo jiné obsahuje GPS modul, slot na SD karty, Bluetooth 3.0, WiFi, 5Mpx zadní a 2Mpx přední kameru, gyroskop, akcelerometr i s světelným senzorem.

Čtěte také: pornohvězda a wrestler budou dabovat hru Siants Row: The Third!

To vše jsou již známé věci, ale Thrive má také novinky ve své třídě. Tou je například rychlonabiječ baterie, který svou práci zvládne za 1,5 hodiny. Baterka samotná je zázrak nad zázrak. Spolu s protiskluzovým zadním krytem se dá odejmout, tudíž je vyměnitelná, což může na cestách zajistit pěknou výdrž.

Toshiba Thrive zadní kryt
protiskluzový zadní kryt, Zdroj: výrobce

Toshiba Thrive se dá koupit ve třech cenových variantách v rozmezí 430 – 578 dolarů a to 8GB, 16GB a 32GB vnitřní pamětí.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..