Menu
FANZINE.cz
Technologie

Toshiba Qosmio 3D. Výrobce zkusí štěstí s novou generací nadupaných notebooků

Redakce

Redakce

5. 6. 2011

OBR: Toshiba QosmioJmenují se Qosmio X770 a Qosmio X770 3D. Čemu tato jména přísluší? Jsou to nové vysoce výkonné herní notebooky od společnosti Toshiba, v jejichž arsenálu najdeme mnohé zbraně, včetně té jménem 3D. Co ale přesně přichází na náš trh?

OBR: Toshiba Qosmia

Ilustrační foto                                                                                          zdroj: výrobce

Už přemítáte, co si na tomhle krasavci zahrajete ve 3D? Podívejte se na naši videorecenzi hry Crysis 2!

Toshiba představuje novou generaci herních notebooků Qosmio. Disponují mikroprocesory od Intel. Core i5 či i7. Dále je vyšperkován 8GB DDR3 RAM, grafikou NVIDIA GeForce GTX 560M, což vám zajistí luxusní

3D zážitek, který můžete dokonce pomocí HDMI kabelu přenést i na televizní obrazovku. No řekněte sami. Vám by se takové přenosné dělo nelíbilo?

Trůní na něm 17,3 palcový displej a v době, kdy se palec po palci všechny notebooky zmenšují, je to od Toshiby odvážný krok. Váží zanedbatelných 3,4 kilogramů. Ve výbavě jsou samozřejmě i takové drobnosti jako Blu-ray, Full HD i červeně podsvícená klávesnice. Design Qosmia je černo-červený, s metalickým povrchem, který ještě umocňuje masivní a futuristický vzhled.

Třešničkou na dortu je zvuková výbava, ve které jsou reproduktory Harman Kardon se subwooferem, Dolby Advanced Audio a funkce Sleep & Music, čímž je nám naznačeno, že tento notebook poběží do brzkých ranních hodin a možná i déle než majitelé samotní.

Na evropský trh se Qosmio chystá vletět ve druhém čtvrtletí 2011. U nás se dočkáme pouze verze 3D.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Toshiba Qosmio 3D. Výrobce zkusí štěstí s novou generací nadupaných notebooků

Hide picture