Total War: Rome II představuje první hratelnou frakci. Samozřejmě Římany

Společnost Sega odkryla první hratelnou frakci pro realtimovou strategii Total War: Rome II, nicméně žádné překvapení se nekoná, protože jsou to, jak jinak než Římané.

Římané jsou obratní hospodáři i dobří válečníci Zdroj: vydavatel hry

Creative Assembly používá encyklopedii Total War Wiki, ve které se kromě nově odkryté římské frakce objeví v nadcházejícím období i ty zbývající. Encyklopedie se také eventuálně v budoucnu rozroste o mapu znázorňující startovní pozici nebo silné stránky jednotlivých frakcí.

Římané tedy hospodářsky těží z precizního kovářství, využívají pokročilý vojenský rozvoj a dokáží využít masy za účelem udržování veřejného pořádku. Krom toho bude mít hráč možnost spravovat záležitosti Říma v rámci jednoho ze tří nabízených rodů – Juliovců, Corneliovců a Juniovců.

Čtěte také: Assassin’s Creed 3 na PC nabízí stejný zážitek jako na konzolích, včetně bugů

Podle Creative Assembly jsou rozdílné kultury ve hře zásadním prvkem. Každá z frakcí nabízí větší bohatost, hloubku a rozmanitost než v jakémkoliv předešlém titulu série Total War. Rozdíly mezi jednotlivými kulturami nespočívají pouze v kosmetických úpravách. Každá z nich nabízí zásadně odlišný styl hraní.

Sega se k frakcím vyjádřila: „Zastupujíc klíčové vlády řecko-římských, barbarských a východních kultur bude každá frakce zahrnovat vlastní agenty a politické systémy i trojici technologických stromů reprezentujících civilní, vojenské a inženýrské disciplíny.“

Hra Total War: Rome II, která má starověké válčení uvést do podoby jako nikdy před tím, by měla vyjít na konci příštího roku.

Total War: Rome II představuje první hratelnou frakci. Samozřejmě Římany
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.