Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Total War: Rome II se soustředí na temnější vizi války. Dojde i na politiku

Jakub Bilko

Jakub Bilko

10. 7. 2012

Total War: Rome IICreative Assembly chtějí posunout válečný zážitek série Total War k daleko větší autentičnosti. Druhý díl Rome bude v tomto směru těžit zejména z lidštěji se chovajících vojáků, kteří budou různě reagovat na situace, v nichž se ocitnou.

Total War: Rome II

Autentické bitvy budou ještě epičtější Zdroj: vydavatel hry

Jamie Russel, vedoucí designer hry, vyzradil na vývojářském zasedání výstavy Rezzed několik důležitých informací a záměr, jakým se série Total War bude dále vyvíjet. „Máme obličejové animace i emoční interakce mezi jednotlivými vojáky, takže když je někdo v mé blízkosti zasáhnut šípem, budou na to patřičně reagovat,“ říká Russel.

Čtěte také: Mojang vypouští hru Scrolls. Stejně jako Minecraft vychází už jako alpha

„Je to celé o temnější vizi války. Chceme, aby souboje byly brutální, více hráče zasáhly. Chceme souboje zformovat do takové podoby, aby ty římské válečné stroje měly svou podstatu, ten výjimečný bojový styl zástupů mlýnků na maso.“

Tohle všechno hráč zažije v kampani, jejíž mapa je o mnoho rozlehlejší než v původním Rome a hráč se na ní střetne s mnoha bojovými styly, kulturami a prostředími. Své místo ve hře zaujme také politika, a hráč se tedy bude například rozhodovat, zda zachrání republiku, nebo se stane císařem. Rozhodování bude hrát významnou roli.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Total War: Rome II se soustředí na temnější vizi války. Dojde i na politiku

Hide picture