×
FANZINE.cz

Toy Story: Příběh hraček má svůj TV speciál. Vzdává v něm poctu hororům

FOTO: Toy-Story-of-TerrorAmerická televize ABC odvysílala půlhodinový speciál, lahůdku pro děti i dospělé fandy s názvem Toy Story of Terror. Diváci se dozvěděli, co hračky zažily u nové majitelky Bonnie.

FOTO: Toy-Story-of-Terror
S Buzzem se nemusíte bát tmy. Zdroj: distributor filmu

Studio Pixar každým rokem připraví několik úžasných krátkých filmů, navazujících na své celovečerní animáky. Řadí se k nim i speciály k Příběhu hraček, které přinášejí nové pohledy na oblíbené kreslené postavičky.

Tentokrát se tvůrci rozhodli ukázat, co se může přihodit při zcela nevinném výletu Bonnie za babičkou. Kvůli propíchnuté pneumatice se rodina zastaví v motelu, kde se dějí divné věci. Hračky se začnou záhadně ztrácet a pro jejich záchranu musí zbylí kamarádi podniknout pouť po strašidelném motelu.

Hlavní role kovboje Woodyho a Buzze Rakeťáka v anglické verzi znovu namluvili Tom Hanks a Tim Allen a do nahrávacího studia se vrátili i další herci. Kvalita skvěle vypointovaných gagů a odkazů na známé horrové filmy je nepochybná, budeme proto doufat, že se tenhle televizní speciál objeví i na našich obrazovkách; minimálně těch počítačových.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..