Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Toy Story: Příběh hraček má svůj TV speciál. Vzdává v něm poctu hororům

Simona Nyitrayová

Simona Nyitrayová

20. 10. 2013

FOTO: Toy-Story-of-TerrorAmerická televize ABC odvysílala půlhodinový speciál, lahůdku pro děti i dospělé fandy s názvem Toy Story of Terror. Diváci se dozvěděli, co hračky zažily u nové majitelky Bonnie.

FOTO: Toy-Story-of-Terror

S Buzzem se nemusíte bát tmy. Zdroj: distributor filmu

Studio Pixar každým rokem připraví několik úžasných krátkých filmů, navazujících na své celovečerní animáky. Řadí se k nim i speciály k Příběhu hraček, které přinášejí nové pohledy na oblíbené kreslené postavičky.

Tentokrát se tvůrci rozhodli ukázat, co se může přihodit při zcela nevinném výletu Bonnie za babičkou. Kvůli propíchnuté pneumatice se rodina zastaví v motelu, kde se dějí divné věci. Hračky se začnou záhadně ztrácet a pro jejich záchranu musí zbylí kamarádi podniknout pouť po strašidelném motelu.

Hlavní role kovboje Woodyho a Buzze Rakeťáka v anglické verzi znovu namluvili Tom Hanks a Tim Allen a do nahrávacího studia se vrátili i další herci. Kvalita skvěle vypointovaných gagů a odkazů na známé horrové filmy je nepochybná, budeme proto doufat, že se tenhle televizní speciál objeví i na našich obrazovkách; minimálně těch počítačových.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Toy Story: Příběh hraček má svůj TV speciál. Vzdává v něm poctu hororům

Hide picture