Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer animáku Escape from Planet Earth: Modří ufouni ovládnou Zemi

Veronika Jílková

Veronika Jílková

7. 11. 2012

Nový animovaný film z vesmírného prostředí přináší zajímavé obsazení. Co se stane s planetou Zemí po přistání modrých mimozemšťanů? Podívejte se na trailer.

video
play-sharp-fill

Nová 3D rodinná komedie v animovaném provedení vypráví příběh o planetě Baab, která se nachází v jiné vesmírně galaxii a je chráněna modrými obyvateli. Jedněmi z nich jsou bratři Gary a Scorch Supernova (Brendan Fraser). Scorch je také považován za místního národního hrdinu. Jeho bratr vede kontroly na misi BASA, které šéfuje velice rozumná Lena (Jessica Alba). Scorch odmítá bratrova varování ohledně nebezpečné planety, a tak se dostává do ďábelské pasti na Zemi.

Přečtěte si o animácích, které nás ještě čekají v roce 2012

Na čí hlas se v originálním znění můžeme těšit? Kromě Brendana Frasera a Jessicy Alby i na Sarah Jessicu Parker, Jane Lynch, Jamese Gandolfiniho a Craiga Robinsona. Escape from Planet Earth neboli Útěk z planety Země je režírován Callanem Brunkerem, který již pracoval na animáku Já, padouch nebo Horton.

V novém roce se můžeme těšit na další animáky ze světa fantastiky, například Frankenweenie: Domácí mazlíček od Tima Burtona nebo opět Příšerky s.r.o.

Modří ochránci přistanou na Zemi. Jak s nimi bude naloženo? Zdroj: The Weinstein Company

Trailer naznačuje, že by mělo jít o zábavu pro děti i dospělé. Obvyklí vetřelci z jiných planet jsou v tomto případě přátelská stvoření a zažívají šok, když přilétnou na Zemi. Samozřejmě se to neobejde bez dávky akce a dobrodružství a trochu toho ponaučení. Premiéra filmu je naplánovaná na únor roku 2013.

Escape from Planet Earth

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi
USA / Kanada, 2013

Režie: Callan Brunker
Hrají: Jessica Alba, Sarah Jessica Parker, Brendan Fraser, James Gandolfini, Kaitlin Olson, Rob Corddry, Craig Robinson, Ashley Eckstein, Jane Lynch, Gregg Binkley

Premiéra v USA: 14. února 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer animáku Escape from Planet Earth: Modří ufouni ovládnou Zemi

Hide picture