Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Trailer Cesta na tajuplný ostrov 2: The Rock létá na obří včele ve Verneovce

Redakce

Redakce

16. 11. 2011

Journey 2: The Mysterious IslandPokračování snímku inspirovaného Verneovými dobrodružnými romány vás zaplaví smrští gigantických ještěrek a hmyzu a zvýšenou hladinou adrenalinu ve stylu Indiana Jonese.

Journey 2: The Mysterious Island

I udatní muži jsou někdy cíťové, Zdroj: distributor filmu

Probudíte-li se na ostrově, na kterém poletují včely velikosti osobních automobilů a naopak zdejší sloni připomínají spíše čivavy bez srsti a s chobotem, může to mít jen dvě příčiny. Buď vám někdo něco hodil do pití, nebo jste se ocitli v jednom z Verneových románů. Či v tomto případě spíše jeho hybridu, který se místy prolíná s motivy z Gulliverových cest a jiných dobrodružných fantaskních příběhů. Taková je nová 3D záležitost Journey 2: The Mysterious Island.

Čtěte také: Byl Jules Verne snílek s bujnou fantazií, nebo věštec budoucnosti?

Oproti prvnímu dílu, který se v českých kinech promítal pod názvem Cesta do středu Země, bude tentokrát hlavnímu hrdinovi Seanovi ztvárněnému Joshem Hutchersonem (Most do Země Therabithia, Polární expres) místo Brendana Frasera dělat garde Dwayne Johnson, známý také pod svým zápasnickým jménem jako The Rock. Spolu budou pátrat právě po onom Tajuplném ostrově ze stejnojmenné knihy Julese Verna a můžete očekávat, že je na ně připraveno tolik adrenalinových atrakcí, že by se z toho udělalo šoufl i Indiana Jonesovi.

Nejoddanějším Verneovým fanouškům asi tento snímek do noty nesedne, ale pokud hledáte něco nenáročného, zato plného honosných scenérií, zvířectva nezvyklých rozměrů a hlavně pořádnou dobrodružnou jízdu, tak si v únoru určitě udělejte čas. Co se týče dalšího hereckého obsazení, můžete se těšit například na anglického filmového veterána Michaela Cainea a ze zástupců něžného pohlaví pak na herečku-zpěvačku Vanessu Anne Hudgens či Kristin Davis (Charlotte ze seriálu Sex ve městě).

Cesta na tajuplný ostrov 2 (Journey 2: The Mysterious Island)

Dobrodružný/Fantasy
USA, 2012

Režie: Brad Peyton
Hrají: Josh Hutcherson, Dwayne Johnson, Michael Caine, Vanessa Anne Hudgens, Luis Guzmán, Kristin Davis

Premiéra v ČR: 16. února 2012

Skutečná tvář Julesa Verna. Snílek s bujnou fantazií, nebo věštec budoucnosti?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer Cesta na tajuplný ostrov 2: The Rock létá na obří včele ve Verneovce

Hide picture