Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu Abraham Lincoln: Lovec Upírů ukáže Lincolnovo bouřlivé mládí

Redakce

Redakce

8. 6. 2012

Lovec upiruRežisér Timur Bekmambetov se s každým snímkem zlepšuje. Udrží tuto tendenci i s Abrahamem Lincolnem, nebo se vrátí do vod průměrnějších filmů?

Děj začíná v první polovině 19. století, kdy matku šestnáctého amerického prezideta zabil upír. Z Lincolna (Benjamin Walker) se stává silný mladý muž, toužící po světě bez krvelačných zrůd. V cestě mu ovšem nestojí pouze noc, ale i občanská válka.

Producentem je i Tim Burton. Ten právě vydává Temné stíny, do kterých, stejně jako v mnoha jeho dřívějších filmech, obsadil Johnnyho Deppa.

Lincoln bude ve filmu představen jako největší lovec upírů, co kdy žil. Zároveň by měl, alespoň podle tvůrců, přinést svěží vítr do upírského žánru, který je čím dál oblíbenější. Mimo mnohé další věci se dozvíme i pravdu o vzniku amerického národa.

Hodnocení Traileru:

„Čím byl Lincoln předtím, než se stal prezidentem? No přece lovcem!“  Takhle nějak začíná trailer. Trochu vysvětlení, co se vlastně stalo, a hurá do boje. A když do boje, tak s postříbřenou sekerou s hlavní v topůrku. Pozadu nezůstanou ani nože, pistole, salta, výmyky a dojde i na zpomalení času. Akce vypadá velmi dobře a autoři určitě nevytáhli všechna esa z rukávu.

Abraham-Lincoln-Vampire-Hunter

Abraham Lincoln v mladých letech. Zdroj: distributor filmu

Je vidět, že nemůžeme čekat zamotaný příběh plný zápletek a nečekaných zvratů. Ale ruku na srdce, kdo to všechno potřebuje, pokud bude celý film přesně takový, jak ukazuje trailer? Především občanská válka a piruety se sekerou vypadají neodolatelně. Van Helsing právě získal zdatnou konkurenci.

Abraham Lincoln: Lovec upírů

Horor / Thriller / Fantasy
USA, 2012

Režie: Timur Bekmambetov
Hrají: Benjamin Walker, Anthony Mackie, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead, Jimmi Simpson, Alan Tudyk, Rufus Sewell, Marton Csokas, Robin McLeavy, Joseph Mawle, Laura Cayoutte, John Rothman.

Premiéra v ČR : 19. července 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Abraham Lincoln: Lovec Upírů ukáže Lincolnovo bouřlivé mládí

Hide picture