Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Trailer filmu Ghost Rider 2: Cage je opět ve varu, a navíc močí oheň

Redakce

Redakce

21. 8. 2011

OBR: Ghost Rider: Spirit of VengeanceJohnny Blaze se vrací a s ním i jeho prokletí pekelného jezdce. Schovává se ve východní Evropě, přesto nedokáže utéct sám před sebou. Nakonec je najat tajnou sektou, aby zachránil život mladého chlapce ze spárů samotného ďábla. Chtě nechtě tak bude muset využít síly Ghost Ridera.

OBR: Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Hoří člověk? Zdroj: distributor filmu

První dobrodružství klaďase z pekel nabídlo zajímavou látku, vcelku povedené triky, méně už si však divák užil po stránce scenáristické, která byla místy až stupidní. Lidem ale stačí ke štěstí relativně málo, do kina se hrnuli, a tak dostal Nicolas Cage a celý projekt druhou šanci.

Na začátku ukázky nás přivítá režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor (Zastav a nepřežiješ) s pozvánkou na ohnivou jízdu. V rychlém sledu chrastí řetěz, burácí silná mašina a skrz prázdný plamenný výraz hází úšklebky, jak sám trailer hlásá, nejtemnější hrdina všech dob. Film jen tak pro radost má první trailer!

Měli bychom se bát? Cage utvrzuje svou novou hereckou kolegyni, že by neměla být beze strachu. My ale zůstáváme v klidu, bez obav a s nepříliš velkými nároky půjdeme Ghost Riderovi naproti, vstříc jeho ohnivému kulometu tavícího se železa.

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

USA, 2012
Akční/Fantasy/Thriller

Režie: Mark Neveldine, Brian Taylor
Hrají: Nicolas Cage, Idris Elba, Ciarán Hinds, Christopher Lambert, Violante Placido, Johnny Withworth

Premiéra v USA: 17. února 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Ghost Rider 2: Cage je opět ve varu, a navíc močí oheň

Hide picture