Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Trailer filmu Iron Man 3: Tony Stark se chystá na boj proti „učiteli“

Denisa Marešová

Denisa Marešová

23. 10. 2012

Přinášíme vám první trailer k filmu Iron Man 3. Robert Downey Jr. bude muset v obleku Iron Mana zachránit svou lásku.

video
play-sharp-fill

Proti komu se tentokrát podnikatel Tony Stark alias Iron Man postaví? Jeho protivníkem nebude nikdo jiný než Ben Kingsley, jenž ztvární roli samozvaného učitele, jak se v traileru nazývá. Chce dát lidstvu za vyučenou a jeho prvním krédem je, že hrdinové neexistují.

Právě on připraví Iron Mana o to nejcennější, co má, o jeho lásku Pepper (Gwyneth Paltrow). Iron Man se poté vydá na dlouhou cestu za její záchranou, při tom bude muset čelit velikým výzvám a prokázat obrovské odhodlání i vůli.

Přečtěte si rozhovor s Downeym Jr.: Třetí Iron Man může být nejlepším komiksovým filmem

“V podstatě přijde o všechny své hračky a je nucen použít svou mysl, aby se dal dohromady a postavil se svému největšímu nepříteli. Vždyť je to inženýr – superhrdina. Někdy je tak okouzlující, že zapomenete, kdo doopravdy je. ‘Hej, děcka, naučte se pár věcí a možná postavíte výstroj Iron Mana,’” vtipkoval v rozhovoru pro USA Today šéf Marvelu a producent filmu Kevin Feige.

Tak co si dneska vezmu na sebe? Zdroj: Falcon

Trailer se snaží nalákat diváka hlavně na atraktivní výbuchy a prostředí nebo akční souboje, ať už na zemi či ve vodě. Zjistíme, že Tony Stark není jediný, kdo se může stát Iron Manem, což je jedna z hlavních otázek, které bude řešit. Je on sám pouhou součástí svého obleku, nebo je oblek jen součástí jeho samého?

Odpověď na tuto otázku se dozvíme spolu s Iron Manem už na začátku května, kdy bude mít film premiéru v našich kinech.

Iron Man 3

Akční/Dobrodružný/Fantasy
USA/Čína, 2013

Režie: Shane Black
Hrají: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Ben Kingsley, Paul Bettany, Rebecca Hall, Guy Pearce, James Badge Dale, Jon Favreau, Cobie Smulders, Stan Lee, Stephanie Szostak, Yvonne Zima, Justin Wheelon, Bridger Zadina

Premiéra v ČR: 2. května 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Iron Man 3: Tony Stark se chystá na boj proti „učiteli“

Hide picture