Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Trailer filmu Jack a obři: V novém videu bojuje proti obrům i McGregor

Veronika Jílková

Veronika Jílková

24. 11. 2012

Touha zachránit svou lásku a stát se legendární hrdinou. To je hlavní myšlenka dobrodružného fantasy Jack a obři. Co nového si pro nás tvůrci připravili (kromě změny názvu), si můžete prohlédnout v traileru.

video
play-sharp-fill

Ve filmu Jack a obři se mladý farmář vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránil unesenou princeznu z království obrů. Jack (Nicholas Hoult) jde s nezadržitelnými válečníky vstříc novému dobrodružství, ze kterého by rád vyšel jako legenda. Svět fantazie se právě otvírá.

Podívejte se na první ukázku z filmu, který se ještě jmenoval Jack, zabiják obrů

V jednom rozhovoru byl Ewan McGregor, představitel postavy Elmonta, dotazován, jaký byl důvod oddálení premiéry filmu. „Nemám vůbec tušení, proč k tomu došlo. Myslím ale, že je to kvůli obrovské práci s animací a s počítačem, neboť se ve filmu pohybuje mnoho obrů. Nebo film ještě nebyl dost dobrý, aby mohl být uveden do kin,“ odpověděl herec se smíchem.

Bryan Singer má na kontě první dva díly trilogie X-Menů, Valkýru nebo Superman se vrací. Podílel se také na režii televizního seriálu Dr. House. V novém fantasy se objeví herecké špičky jako zmíněný Ewan McGregor (Ostrov, Moulin Rouge), Stanley Tucci (Smím prosit?, Pevné pouto) nebo Bill Nighy (Piráti z Karibiku, Láska nebeská).

Nová pohádka o Jackovi, který zachraňuje princeznu a bojuje s obry. Zdroj: Warner

Na rozdíl od teaseru, který byl vystavěn především na napínavém charakteru, si v novém traileru můžeme povšimnout více trikových scén a nádherné přírody ve světě obrů. Prostor dostali i sami obři a také herec McGregor, který se v původních ukázkách jen mihl. Přilákat diváky do kin může poutavá hudba (John Ottman), klasický příběh o lásce a dobrodružství s obrovskou fazolí, která vede až do nebes. A jak jinak, nebude nouze ani o 3D verzi tohoto ve skutečnosti ne až tak pohádkového snímku.

Jack a obři (Jack the Giant Slayer)

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický
USA, 2013

Režie: Bryan Singer
Hrají: Ewan McGregor, Nicholas Hoult, Stanley Tucci, Bill Nighy, John Kassir, Eleanor Tomlinson, Ian McShane, Lee Boardman, Warwick Davis, Eddie Marsan, Ewen Bremner, Sam Creed, Ben Daniels, David Frost, Richard Dorton

Premiéra v ČR: 21. března 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Jack a obři: V novém videu bojuje proti obrům i McGregor

Hide picture