Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu Piranha 3DD. Davide Hasselhoffe, přineste mi nohy!

Redakce

Redakce

22. 10. 2011

FOTO: Piranha 3DDNový trailer k Piranha 3DD je konečně venku, a jak se zdá, divák se může těšit na očekávanou dávku laciného humoru, nahoty a kousavých rybiček. Podívejte se na trailer!

FOTO: Piranha 3DD

Masožravé rybičky vás dostanou, Zdroj: distributor filmu

Předpokládám, že chvíle, kdy Ving Rhames vykřikne: „Přines mi nohu!“ poprvé naplno strhne i vaši pozornost a nenechá vás na pochybách, že další zástupce bláznivých hororových komedií je na světě.

Pokračování filmu Piraňa 3D z roku 2010 se mělo do kin dostat už během letošního října. V nedávné době však distributor zrušil datum zveřejnění a film byl odsunut stranou jako nespecifikované vydání pro rok 2012. V tuto chvíli proto na snímek možná sedá prach, dokud se postprodukce této záměrně kýčovité hororové podívané neshodne na novém oficiálním datu vydání. Tvůrci nám však přinejmenším představují nový trailer, který nedávno spatřil světlo světa.

Trailer k Piranha 3DD měl premiéru na Scream Awards 2011 – a jak se dalo očekávat, slibuje spoustu krve a střev ve velkém, řadu poměrně originálních úmrtí, bezdůvodnou nahotu a tentokrát 3DD prsa (chlapi se mají fakt na co těšit). Jediný rozdíl oproti loňské Piraně 3D je, že tvůrci tentokrát místo na pláž situovali příběh do nově otevřeného aquaparku.

Rok po útoku prehistorických piraní na Viktoriině jezeře se tak znovu můžeme těšit na tato stvoření, která pro změnu začnou cestovat přes městské kanalizace a najdou si cestu i k bazénům, a tedy do aquaparku Big Wet.

Na režisérské křeslo tohoto vskutku originálního filmu usedl  John Gulager, který tak vystřídal Alexandra Ajeho. Gulagera byste mohli znát díky jeho brutální hororové komedii Krvavá hostina. V hlavní roli se na plátna opět vrací nezapomenutelný představitel Mitche Buchannona z Pobřežní hlídky, David Hasselhoff, který tentokrát bude zachraňovat před těmito kousavými potvorami nic netušící návštěvníky aquaparku.

Kromě Hasselhoffa ještě uvidíme pár starých známých tváří z prvního filmu, jimiž jsou Paul Scheer v roli Drewa, zmíněný Ving Rhames jako šerif Fallon a Christopher Lloyd, který opět ztvární šíleného vědátora.

Podobná lahůdka byla i Noc žraloka. Brala se ale až moc vážně

Nyní se možná ptáte sami sebe: Jak je možné, že si masožravé ryby našly cestu do aquaparku? Proč legenda Pobřežní hlídky hraje v Piranha 3DD sám sebe a zachraňuje prsaté modelky před malými žravými rybkami, které si klidně vyskočí do tobogánu? A jak by mohl tento béčkový horor překonat svého předchůdce tím, že ukazuje ještě více absurdních scén plných krve a polonahých slečen?

FOTO: Ving Rhames ve filmu Piranha 3DD

Ztratil nohy, ale zdá se být fanouškem Planety Terror, Zdroj: Distributor filmu

Jestli vám tyto otázky vrtají v hlavě… No, zjevně nejste naladěni na stejnou vlnu takzvaného umění amerických absurdních snímků, s cílem nabídnout divákovi všechno, co chce, bez ohledu na smysl nebo kompozici příběhu.

Piranha 3D: The Sequel (Piranha 3DD)

Horor / Thriller/ Komedie
USA, 2012

Režie: John Gulager
Hrají: Christopher Lloyd, Danielle Panabaker, Katrina Bowden, Ving Rhames, Gary Busey, Chris Zylka, David Hasselhoff, David Koechner, Jean-Luc Bilodeau, Matt Bush, Paul Scheer, Clu Gulager, Adrian Martinez

Premiéra: rok 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Piranha 3DD. Davide Hasselhoffe, přineste mi nohy!

Hide picture