Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu Poslední výkřik: Čeká nás absurdní česká kopie Vřískotu

Martin Pevný

Martin Pevný

1. 8. 2012

Český snímek Poslední výkřik vypadá na nejbizarnější podívanou roku. Vždyť v hlavní roli se objeví Iveta Bartošová!

video
play-sharp-fill

Hororový snímek režíruje Tomáš Kučera. Mimo Ivety se ve filmu objeví Irena Máchová, Miroslav Mejzlík, Miro Šmajda, Petra Horváthová nebo Dana Morávková. Premiéra je stanovena na 2. srpna.

„Kvůli filmu s Ivetou společnosti odsunuly premiéry čtyř jiných filmů na později. Jedná se například o Tsunami nebo o film Bourneův odkaz,“ tvrdí mediální zástupce režiséra snímku Richard Sacher.

Nepřehlédněte: Oficiální YouTube kanál FANZINE.cz

Tomáš Kučera je autorem jiného podle kritiků dost nepovedeného filmu – snímku Čepel mrti (u nás šel rovnou na DVD). Internetové reakce na tento nový film srší také velkou kritikou a sklízí posměch již nyní. Především kvůli česko-slovenské superstar Miru Šmajdovi v roli zabijáka.

Hodnocení traileru

Trailer toho nabízí opravdu hodně. Především zabijáka v zelené pláštěnce, který vypadá zcela směšně. A Ivetu Bartošovou, která neumí vůbec hrát.

Iveta ztrácí nervy a volá na policii. Zdroj: Kučera film

Hudba v pozadí působí zcela  podprůměrně, ale je asi tím nejlepším na celém traileru. Jestli jsou v něm ty nejlepší scény ze samotného filmu, pak se mají návštěvníci tohoto amatérského snímku v kinech skutečně na co těšit.

Poslední výkřik

Krimi / Horor
Česko, 2012

Režie: Tomáš Kučera
Hrají: Iveta Bartošová, Irena Máchová, Dana Morávková, Miloslav Mejzlík, Petra Horváthová, René Přibil, Miro Šmajda, Vojtěch Hájek, Petr Machala, Marek Jurčík, Jaroslav Synek, Štěpán Turek, Honza Kučera

Premiéra v ČR: 2. sprna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Poslední výkřik: Čeká nás absurdní česká kopie Vřískotu

Hide picture