Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu Resident Evil: Retribution: „Jmenuji se Alice a toto je můj svět.“

Redakce

Redakce

20. 1. 2012

OBR: Resident Evil: RetributionZemě je zdevastována, lidé se mění v chodící mrtvoly lačnící po krvi. Vítejte zpět ve světě Alice a jejích spolubojovníků, jediné naději na spasení lidstva. Lov na viníka globální katastrofy pokračuje.

OBR: Resident Evil: Retribution

Mě se jen tak nezbavíte..., Zdroj: distributor filmu

První filmový Resident Evil spatřil světlo světa v roce 2002. Jeho režisér Paul W. S. Anderson se před dvěma lety vrátil k hororové sérii, kterou započal. Čtvrtý díl s podtitulem Afterlife neoslnil svou kvalitou, ale téměř třemi sty miliony dolarů, které skončily v kasách pokladen po celém světě. A tak tu máme pátý díl, opět v čele s Millou Jovovich, která se podívá do Tokia, Moskvy či New Yorku.

Počátek traileru je sestaven jako reklama (je součástí ukázky, nepřeskakujte) na moderní technologie, které bourají hranice, ukazují svět, ve kterém žijeme. Se stejnou pózou jako ostatní nás Alice vítá do své reality. Nastupuje dráždivá hudba z nového Trona a rychlý sled výjevů epické povahy, přesně tak, jak Anderson níže slibuje. Snad to nebude tak prázdný zážitek jako posledně.

Anderson neskrývá své nadšení: „Natáčení šlo skvěle. […] Technicky a fyzicky je to dosud nejnáročnější natáčení ze série Resident Evil. Komplexní vizuální efekty a extrémní akce s kombinací celosvětových lokací. Snažíme se vytvořit první opravdu epický nemrtvý film.“

Resident Evil: Retribution

USA/Německo, 2012, 128 min.
Akční/Horor/Sci-fi

Režie: Paul W.S. Anderson
Hrají: Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Siena Guillory, Shawn Roberts, Kevin Durand, Jason Isaacs, Oded Fehr, Johann Urb, Bingbing Li, Boris Kodjoe

Premiéra v ČR: 13. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Resident Evil: Retribution: „Jmenuji se Alice a toto je můj svět.“

Hide picture