×
FANZINE.cz

Trailer filmu Resident Evil Retribution. Zombies se vrátí ve 3D

Akční sci-fi horor Resident Evil Retribution má svůj oficiální trailer. Tvůrci filmu ho zveřejnili přesně tři měsíce před jeho světovou premiérou 14. zaří na live chatu s herečkou Millou Jovovich.

video

Americko-německý film režírovaný Paulem W.S. Andersonem představí již paté pokračování úspěšné filmové adaptace ságy Resident Evil Retribution (Odveta) ve 3D.

Ve čtvrtek 14. června proběhl live chat o Resident Evil s hlavní představitelkou filmu Millou Jovovich v Cinemas Regal v New Yorku.

Alice (Milla Jovovich) ve filmu pokračuje v pronásledování lidí, kteří jsou zodpovědní za šíření epidemie. Tentokrát se vydá z Tokia do New Yorku, Washingtonu a Moskvy, kde zjistí dosud zcela nevyjasněné skutečnosti o své minulosti.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/res5/]

Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation nadále mění zbytek světové populace v zombíky, kteří touží po jediném – čerstvém mase.

Znovu se v ženských hlavních rolí objeví známá a svérázná policistka Jill Valentine (Sienna Guillory) a také Rain Ocampo (Michelle Rodriguez), která zemřela na konci prvního filmu Resident Evil .

Hodnocení traileru

Začátek traileru nás zavede do vzpomínkové minulosti Alice, která se ale náhle změní ve skutečnost. Proto rozhodně nečekejte světlou a šťastnou budoucnost. Vše vypadá krásně depresivně. To hodnotíme mimořádně pozitivně.

Alice v sídle Umbrella Corporation. Zdroj: distributor filmu

Oficiální trailer zcela překonal naše očekávání. Použitá technologie vypadá naprosto špičkově a zápletka zajímavě. Snad i 3D bude stát za to.

Na konečné hodnocení si budeme muset počkat do září tohoto roku.

Resident Evil: Retribution  (Odveta)

Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller
USA / Německo, 2012

Režie: Paul W.S. Anderson
Hrají: Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Sienna Guillory, Shawn Roberts, Boris Kodjoe, Kevin Durand, Oded Fehr, Johann Urb, Bingbing Li, Wentworth Miller, Colin Salmon, Jason Isaacs, Amanda Dyar, Mika Nakashima

Premiéra v ČR: 13. září 2012Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..