Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu Scary Movie 5: Čeká nás absolutní propadák roku 2013

Martin Pevný

Martin Pevný

23. 12. 2012

Americká parodie Scary Movie 5 vypadá na nejhorší snímek příštího roku, a to ve všech směrech. Přesvědčte se sami.

video
play-sharp-fill

Největší překvapení Scary Movie 5 bude asi to, že v něm neuvidíme Annu Faris ve své roli Cindy, která by se dala považovat za hlavní hrdinku procházející všemi sériemi. Zato se zde objeví Regina Hall, Anthony Anderson a bulvárem propíraný Charlie Sheen. Za svoji kolegyni má samotnou Lindsay Lohan.

Čtěte také: Ve Scary Movie 5 nebude hlavní hrdinka Cindy. Těšte se ale na Sheena

Pátý díl této známé série bude zaměřen především na letošní horor Paranormal Activity 4 a sci-fi thriller Počátek od Christophera Nolana. Také se zřejmě objeví narážky na Černou labuťZrození Planety opic a poslední díl Harryho Pottera.

Anna Faris nebude ale jedinou změnou ve filmu. Oproti jedničce také výrazně vzrostl rozpočet. První díl Scary Movie stál 19 milionů dolarů, druhý, třetí a čtvrtý díl pak vyšly na částku kolem 45 milionů. Teď už to bude milionů 50.

Každý díl měl stejný koncept plakátu. Jaký asi bude pátý? Zdroj: Dimension Films

V traileru se objeví herec připomínající Leonarda DiCapria, ale ve skutečnosti se jedná o méně známého Bena Cornishe. Jinak je to ale hrůza, děs, běs – toho nám trailer ukazuje nesmírně dost. Příšerně sestřihaná ukázka a místo vtipných monologů dostaneme akorát trapnost naservírovanou na stříbrném podnose. Anna Faris tomu dávala ještě nějakou šťávu, ale ani Lohan či Sheen tento snímek  nezachrání. Vypadá to, že pátý díl potopí tuto sérii zcela kde dnu.

Scary Movie 5

Komedie
USA, 2013

Režie: Malcolm D. Lee
Hrají: Lindsay Lohan, Charlie Sheen, Ashley Tisdale, Kate Walsh, Anthony Anderson, Heather Locklear, Molly Shannon, Regina Hall, Craig Bierko, Jasmine Guy, Mike Tyson, Angie Stone,Macsen Lintz, Kevin Hart, Simon Rex

Premiéra v USA: 12. dubna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Scary Movie 5: Čeká nás absolutní propadák roku 2013

Hide picture