Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Trailer filmu Sedmý syn: Začíná honba na čarodějnici Julianne Moore

Redakce

Redakce

8. 8. 2013

FOTO: Sedmý synKolem čísla sedm koluje spousty mýtů a legend. Považuje se za magické číslo. Figuruje v pohádkách i náboženství. Ale co se stane, když se narodí sedmý syn sedmého syna?

video
play-sharp-fill

S číslem sedm je spojeno mnoho náboženských i světských pojmů. Sedm divů světa, sedm dní stvoření světa, sedm smrtelných hříchů. Jedna pověst, která koluje napříč celou zeměkoulí, se váže i k sedmému synovi sedmého syna. Sedmý syn musí pocházet z rodinné linie, kde se nenarodila žádná dívka. Sedmý syn sedmého syna z této linie pak získá magické schopnosti a sílu. A právě tento sedmý syn jako jediný dokáže v novém filmu s Jeffem Bridgesem zachránit svět.

Master Gregory (Jeff Bridges) působí již dlouho jako lovec čarodějnic, zlých duchů a zlých sil obecně. Před mnoha lety se mu podařilo uvěznit mocnou čarodějnici Mother Malkin (Julianne Moore), té se ale nyní podařilo utéct. Master Gregory se jí společně se svým novým pomocníkem Tomem Wardem snaží znovu dopadnout, aby na svět nepřivolala strašlivou kletbu. Jedinou nadějí obou hrdinů je sedmý syn sedmého syna, který může zachránit svět.

FOTO: Julianne Moore_Sedmý syn

Julianne Moore. Zdroj: reprofoto: www.youtube.com

Film byl natočen podle knihy autora Josepha Delaneyho: Učeň lovce duchů. Po boku Jeffa Bridgese se v tomto filmu objeví i další známý herci, jako je Julianne Moore nebo Ben Barnes v roli Toma Warda, jehož můžete znát jako Prince KaspianaLetopisů Narnie nebo snímku Dorian Gray.

Hrát vedle takové hvězdy, jako je Jeff Bridges, bylo prý pro Bena Barnese velkým zážitkem. „Když jsem se dozvěděl, že se mnou bude hrát Jeff Bridges, byl jsem nadšený! Jsem jeho velký fanoušek, ale nechtěl jsem to na sobě dát znát, takže jsem si řekl, že se musím tvářit stejně tak drsně jako on,“ uvedl v rozhovoru o Sedmém synovi Ben Barnes.

Tak jako hodně jiných fantasy a historických filmů, se i část Sedmého syna natáčela v České republice. Trailer slibuje skvělé grafické zpracování, zvláště co se týká všech možných démonů a monster. Nabízí také epickou fantasy podívanou, ve které si v současnosti filmaři velice libují. To, na co se diváci mohou určitě těšit bude herecký výkon Jeffa Bridgese.

Honu na čarodějnici se můžete zúčastnit v kinech od ledna 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Sedmý syn: Začíná honba na čarodějnici Julianne Moore

Hide picture