Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Trailer filmu Sněhurka a lovec. Kráska v brnění opět dobývá svět kin

Dan Lechmann

Dan Lechmann

7. 4. 2012

Sněhurka a lovec - foto

Světlo světa nedávno spatřil v pořadí druhý trailer filmu Sněhurka a lovec. V hlavní roli se představí hrdinka Twilight ságy, Kristen Stewart.

video
play-sharp-fill

Zdá se, že v současném světě stříbrného plátna přestávají pohádkové hrdinky býti něžnými pannami a s pozdviženými meči začínají dominovat bitevním vřavám.

Před několika lety svět okouzlila dívka v nablyštěné zbroji ve filmu Alenka v Říši divů. Stejně tomu bude i v nové adaptaci pohádky o Sněhurce od bratří Grimmů. Kristen Stewart letos ovládne kinosály ve snímku Sněhurka a lovec. Tentokrát bez upírů a vlkodlaků.

Zrcadlo, zrcadlo…“ Že je vám tato věta povědomá? Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že hlas Charlize Theron bude ve vašich uších znít ještě několik minut po zhlédnutí traileru. O roli krásné a zlé královny herečka soupeřila s Angelinou Jolie. Jak vidíte, tak tento duel vyhrála ona.

Čtěte také: Sněhurka. Emancipovaná kráska se vlní v rytmu Bollywoodu

Režisér Rupert Sanders hodlal využít i více známých tváří. Při obsazování role lovce Erica se uvažovalo o hvězdných jménech, jako Viggo Mortensen, Hugh Jackman, či dokonce Johnny Depp. Postavu ale nakonec ztvárnil Chris Hemsworth, kterého letos uvidíme v akčním trháku Avengers.

Hodnocení traileru

Pochmurné, strašidelné a tajemné. Tři slova, která přesně vystihují celý trailer. Velká bitva, dáma v mléčné lázni a tříštící se vojáci. Další trojka. Tyto výjevy přesně dokazují, že skutečně nepůjde o pohádku, jakou jsme slýchávali od našich rodičů před spaním. Ne, Sněhurka a lovec bude – podobně jako jiné nové adaptace příběhů pro děti – nefalšované drsné fantasy. Meče, kouzla a příšery.

Temný les jimi je prosáklý a tvrďák Chris Hemsworth se musí sakra rvát, aby křehkou Sněhurku uchránil. K tomu mu pomůžou již tradičně její přátelé. Parta sedmi trpaslíků, kteří by si se svou vizáží klidně mohli střihnout menší roli v připravovaném Hobitovi.

Sněhurka a lovec - foto

Kristen Stewart jako Sněhurka v blyštivé zbroji. Zdroj: distributor filmu

Sečteno podtrženo, je na co se těšit. Nově pojatý příběh o krásné dívce, statečném lovci a zlé královně pronikne do kin v létě letošního roku.

A co myslíte? Bude na světě nejkrásnější?

Sněhurka a lovec

Dobrodružný / Fantasy  / Akční / Drama

USA, 2012

Režie: Rupert Sanders

Hrají: Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron

Premiéra v ČR: 31. května 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Sněhurka a lovec. Kráska v brnění opět dobývá svět kin

Hide picture