Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Trailer filmu Sněhurka: Julia Roberts má korzet a princ je polonahý

Redakce

Redakce

22. 11. 2011

Foto: Sněhurka v připravovaném filmu Mirror MirrorPrvní oficiální trailer ke Sněhurce je tady. Představuje nám komedii rodinného typu, kterou fanoušci režiséra Tarsema Singha (Válka Bohů) pravděpodobně nečekali. Podívejte se na nový trailer a zjistěte víc.

Foto: Sněhurka v připravovaném filmu Mirror Mirror

Lily Collins jako temperamentní Sněhurka bojující o srdce krásného prince, Zdroj: distributor filmu

Fotky z filmu nejdříve předpokládaly temnější a pozměněnou verzi slavné pohádky, ale nový trailer obsahuje pár krátkých vtipů a komických scén, které nenechají nikoho na pochybách, že můžeme očekávat něco zcela jiného než u pochmurně laděného filmu Sněhurka a myslivec. Ten přijde do kin o dva měsíce později, v květnu 2012.

Můžeme se těšit na dvě zpracování Sněhurky, jak jsme vás již dříve informovali

Sněhurka je netypické zpracování klasické kreslené pohádky v hlavní roli s oscarovou herečkou Julií Roberts, která ztvární postavu zlé královny. Dále se nám představí Lily Collins (Zrození šampióna) jako Sněhurka, Armie Hammer (The Social Network) jako princ Alcott, Sean Bean (Hra o trůny, Pán prstenů: Návrat krále) jako král a Nathan Lane (Lví král) jako královnin nešťastný a neschopný sluha. V čem se tedy liší Singhova Sněhurka od té původní, notoricky známé sněhobílé princezny?

Nová Sněhurka se nese v rádoby odlehčeném, komediálním duchu a můžeme se těšit i na šílené oděvní kreace. Zlá královna se chopí vlády nad královstvím a uvrhne princeznu do vyhnanství. Sněhurka proto požádá o pomoc sedm vynalézavých rebelů, aby mohla získat zpět své místo u dvora. Tentokrát se tedy jedná o temperamentní dobrodružnou komedii plnou žárlivosti, romantiky a zrady, která zachycuje představivost diváků po celém světě.

Trailer k filmu Sněhurka a myslivec. Která verze bude lepší?

Vizionářský režisér Tarsem Singh přepisuje historii této pohádky a nabízí své originální zpracování. Tentokrát zlá čarodějnice v podání charismatické Julie Roberts bojuje o trůn náležící rázné Sněhurce a snaží se upoutat pozornost okouzlujícího prince.

Když princovo srdce získá Sněhurka, vyžene ji královna do lesa, kde na ní hladově čekají dravé lidožravé bestie. Zachráněna skupinou maličkých loupežníků, vyroste Sněhurka v nezdolnou mladou ženu, jež je rozhodnuta vzít si zpět svou říši od zrádné královny. S podporou svých poddaných se řítí do akce v epické bitvě, která spojuje magii a moderní humor v Singhově podpisu, úchvatném vizuálním stylu.

Foto: Zlá královna z filmu Sněhurka (Mirro Mirror)

Julia Roberts jako krutá královna bojující o trůn

Sněhurka v podání Lily Collins se představí jako rozpustilejší variace na průměrnou old-school Disney princeznu. Taktéž Julia Robert jako zlá královna není ani tak zlověstná, jak se nejprve zdá, nýbrž je spíš neurotická a pompézní (což také vysvětluje celý páví motiv na jejích šatech).

Doufejme, že tato nová Sněhurka nebude zdaleka tak chaoticky vymyšlená nebo naplněná nonstop výstředností, jak se zdá být z traileru. Tato originální verze by mohla být příjemnou zábavou a také pěknou alternativou pro filmové fanoušky, kteří nemají zas až takový zájem o akčních scén přeplněnou Sněhurku a myslivce.

Sněhurka  (Mirror Mirror)

Fantasy / Komedie
USA, 2012

Režie: Tarsem Singh
Hrají: Lily Collins, Julia Roberts, Armie Hammer, Sean Bean, Nathan Lane, Mare Winningham, Michael Lerner, Robert Emms, Martin Klebba, Danny Woodburn, Jordan Prentice

Premiéra v ČR: 15. března 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Sněhurka: Julia Roberts má korzet a princ je polonahý

Hide picture