Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu The Avengers: Z tohohle si cvrnknete do kalhot

Redakce

Redakce

13. 10. 2011

OBR: The AvengersPlanetě Zemi hrozí katastrofa. Ještě než se lidstvo zničí samo, přichází nečekaná hrozba, kterou může odvrátit jen hrstka vyvolených. Nick Fury z organizace SHIELD rekrutuje Iron Mana, Thora i Kapitána Ameriku. Připraveni?

OBR: The Avengers

Tak kde jsou? Zdroj: Marvel Studios

Studio Marvel již postupně vyslalo jako na stezku odvahy své nejslavnější hrdiny z komiksového prostředí do boje na filmová plátna. Železný muž Robert Downey Jr. si zalétal dokonce dvakrát (a třetí samostatný vstup se chystá), zuřivé grimasy přerostlého zeleného muže si zahráli dva herci ve dvou filmech (v The Avengers se objeví Mark Ruffalo) a hromový vládce Thor Chris Hemsworth (druhý díl na sebe nenechá dlouho čekat) či dokonalý voják Kapitán Amerika Chris Evans se objevili ve filmu v tomto roce.

Aby těch hrdinů náhodou nebylo málo, přidávají se ještě tajemný hostitel Samuel L. Jackson alias Nick Furry či čarokrásná, leč nebezpečná Černá vdova Scarlett Johansson. A teď se všichni scházejí u jednoho stolu na kávu. Nebo ne?

Trailer začíná přímo katastrofickými výjevy, jaké jsme byli schopni vidět v jedné z úvodních sekvencí velkofilmu Armageddon. Žluté taxíky létají vzduchem, ulice vybuchují a Země je na pokraji zhroucení. Co se s tím dá dělat? „Připravíme se,“ hlásá Nick Fury. Ukázka nám postupně představuje všechny hrdiny a jejich charakteristické symboly. Vše se nese ve velkém stylu, dvouminutová ukázka ale neukojí hlad po tomto filmu. Zkrátka, kdo se netěší, není člověk.

Mstitelé (The Avengers)

USA, 2012
Akčn/Sci-fi

Režie: Joss Whedon
Hrají: Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Gwyneth Paltrow, Cobie Smulders, Stellan Skarsgård

Premiéra v ČR: 3. května 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Avengers: Z tohohle si cvrnknete do kalhot

Hide picture