×
FANZINE.cz

Trailer filmu The Divide: Přežít konec světa nemusí být vždy výhrou

FOTO: The DivideFilm The Divide nás zavede do postapokalyptické situace následující bezprostředně po záhadné explozi. Ti šťastnější zemřeli při výbuchu.

FOTO: obrázek z filmu The Divide
Konec světa se blíží a takhle se bude tvářit většina z nás, Zdroj: distributor filmu

V lednu příštího roku do amerických kin poputuje slibně vypadající postapokalyptický thriller s názvem The Divide. V tomto filmu se staneme svědky destruktivní události, která smete vše živé z povrchu zemského, a my máme možnost sledovat osudy hrstky přeživších, kteří se zachránili útěkem do sklepního bunkru budovy.

Lapeni v podzemním vězení netuší, co se vlastně stalo. Je jim ale jasné, že to, co je venku, je ještě hrozivější než nedobrovolný pobyt v jejich útočišti. Snahu o přežití však začne narušovat postupně narůstající beznaděj a šílenství. Zásob jídla ubývá, napětí roste a vztahy mezi frustrovanými nájemníky bunkru se den ode dne přiostřují. Hrdinové filmu postupně propadají svému zoufalství a ztrácí svůj smysl pro lidskost. Jeden z nich se ale naděje na záchranu stále nehodlá vzdát, ačkoli je tato šance velmi mizivá.

Z traileru na nás přímo dýchá tísnivá atmosféra plná zoufalství, beznaděje a násilí, jak se na správný postapokalyptický film patří. Hlavní hrdinové postupně přicházející o zdravý rozum, začínají jednat stále více agresivněji, nikdo nikomu již nevěří a začíná to vypadat, že ten hlavní boj nesvádějí hrdinové s apokalypsou, ale hlavně sami se sebou. V hlavních rolích uvidíte Mila Ventimigliu (seriál Hrdinové) nebo Michaela Biehna (Terminátor).

The Divide

Sci-fi /Thriller
USA , 2011, 110 min.

Režie: Xavier Gens
Hrají: Lauren German, Michael Biehn, Milo Ventimiglia, Courtney B. Vance, Ivan Gonzalez, Michael Eklund, Abbey Thickson, Ashton Holme, Rosanna Arquette

Premiéra v USA: 13. ledna 2012

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..